Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

курс за брокери

Публикувано от seli 
курс за брокери
15-03-2007 - 15:58:33
Здравейте! Следя с голям интерес дискусиите по някои от темите в този форум и виждам, че тук има хора с доста задълбочени познания в областта на недвижимите имоти. Самата аз работя от няколко месеца в малка АНИ, но не смятам, че практическото обучение "в движение", на което съм подложена, е удовлетворително. Бих искала да знам много повече за имотите, строителството, ценообразуването и т.н. И ако може да не откривам топлата вода. Може ли някой да ми помогне със съвет къде мога да открия курс, който да ми даде едно добро ниво в тази област? Чета коментарите ви за некадърните, незнаещите, непрофесионалните и т.н. не-....... брокери и се питам колко от тях се различават от мен по старта си в тази професия и дали наистина са лоши хора или просто са недообучени..... Благодаря!
Re: курс за брокери
15-03-2007 - 17:12:51
Ех,тези БРОКЕРИ!Ах тази "измет",както някои" неизметени "ги наричат.Мило момиче,най-добре се учиш да плуваш,когато се хвърлиш в дълбокото.Качествен курс няма да намериш/поне за сега е така у нас/Иска се образование,хъс за повече знания,да си комуникативна и търпелива,и ч-е-т-е-н-е!Като казвам четене ,имам предвид от ЗУТ-а до всичко свързано със строителство,нормативни уредби,та дори и да поговориш със бай-Спас на строежа.На готово някой да ти влее знания в рамките на съботно неделен курс ,просто е губене на средства и време.И като последно-някои го могат,други не/и с курс и без курс/

Успех! smiling smiley
Re: курс за брокери
15-03-2007 - 18:31:04
Много добре казано - този хуманен и човеколюбив бизнес не е за безскрупулни и несъпричастни търгаши, били те и супер начетени и опитни... Нима някой се съмнява че главната цел на брокера НЕ Е да приключва сделки, а да бди над клиента си като го предпазва и опазва от грешки? :loveu: НО, за съжаление винаги има едно "но"- но понеже по правило клиентите са зли и нечестиви мошеници, тогава забрави изобщо че някой нов брокер може да има успех в тази лоша и враждебна среда, освен ако самия той не е гаден и зъл мошеник. Затова, с две изречения: ако нямаш нагласата че ще продаваш на безценица земите на слаби и малоумни баби, или пък че ще кажеш на младо семейство че някаква измислена таблица е "достоверен и достатъчен анализ на наемите в столицата", тагава просто забрави че ставаш за тази благородна професия или по-точно МИСИЯ clap: ... Лелееее, аве това много, ама много трудно и изобщо не за всеки е да стане брокер... Голяма отговорност - хората купуват жилище, а брокера ги пази ..лелелеее!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход