Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мнения за инвестиция в София

Публикувано от atelieto 
мнения за инвестиция в София
10-03-2007 - 09:34:22
Здравейте знаещи от Форума! Ще ми бъде много интересно да чуя мненията Ви за следното: каква смятате, че е най-добрата инвестиция на около 150 000 Е (+/-) в и около София. Ново строителство около бул. България и Драгалевци или стара сграда в центъра; офис или жилищно строителство?
Благодаря Ви!
Re: мнения за инвестиция в София
15-03-2007 - 12:43:36
Хъм-незнам.Тия пари ако говорим за строителство и за парцела няма да стигнат.Мое мнение е че централната част на София е тъпа(много ме подтиска незнам). spinning smiley sticking its tongue out
Re: мнения за инвестиция в София
15-03-2007 - 14:01:38
O, не парцел - жилище или офис. Въпросът е кое е по-добра инвестиция с оглед на това да се отдава по-добре под наем и да увеличи повече себестойността си в следващите 5-7 години. Например, офис в офис сграда звучи добре, но не е ясно дали при укропняването на бизнеса някой ще иска да наеме скъп офис с малка квадратура - стотина квадрата. А при жилищата - интересно ми е какви са Вашите предвиждания за това кое ще се търси повече - апартамент в прашния и шумен център, от който обаче можеш да стигнеш пеша до много места, или готин апартамент в Драгалевци/Бояна в модерна сграда и чист въздух, но в комбинация с непрестанно висене в задръствания. Аз мразя да прекарвам времето си в кола и за мен прашния център си остава за предпочитане при градска работа, но тук въпросът е какво ли ще предпочитат повечето хора, които формират тенденциите на пазара. И така - ако можете да наравите прогноза, пишете!
Re: мнения за инвестиция в София
15-03-2007 - 14:19:06
приятелю , или приятелко
не можеш да търсиш инвестиционни съвети Безплатно тук !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ако искаш съвет - пиши на "ale_al@mail.bg"
други са приоритетите отдавна !!!!!!!!!!!!!!!
форумите не са МЯСТОТО
Re: мнения за инвестиция в София
15-03-2007 - 15:12:10
ако ти трябва съвет :
------------------------------------------------
около София тепърва предстои повишението
сега купуват майсторите,останалите чакат да им кажат , че е атрактивно - чакат докато се вдигнат цените още!!!!!!!!!!
апартаментите поскъпнаха около 350 % - къщите за сега са спокойни - поне в посочените от Капитал - НОВИ ЛОКАЦИИ
[www.capital.bg]
-------------------------------------------------------------
оферта 444416 -
[www.imoti.net]
-----------------------------------------
Купувай преди Новините[/color
Re: мнения за инвестиция в София
22-03-2007 - 16:52:34
Полетата в югоизточното софийско поле, близо до магистралата, като си остави пари за основни комуникации, после ги разцепи и регулирай, ако ти остане нещо започни строеж. Според мен в София се е заформила класа която иска да живее в къщи, да не говорим, че голяма част от нея е родом от места където има главно къщи. Това си е мое мнение. Друг вариант са 3 двустайни в строеж и гарантиран доход от грубо 600 Е на месец след някоя година..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход