Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Агенции, Брокери, Портали

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Агенции, Брокери, Портали
01-04-2007 - 16:09:15
avatar
Ех,Justy,от целия постинг само една турска дума ли ти е ясна?
:}
Re: Агенции, Брокери, Портали
01-04-2007 - 17:11:45
Неееееееее - фразата :

Какво чакаш,баламите-купувачи да ти пуснат желанието си,пък ти да избираш?

ме покърти със здрав смисъл, логика и семантика. За разведряване прескочих във форум ИМОТИ КУПУВА. Че като се почна : Купувам за чуждестранни..... Купувам терени.... Купувам.....Купувам.....Купувам. Спрете бре хора ! Територията на България и имотите в нея са краен брой ! Прокуратурата спи - Велчев - я се хващай за работа ! Купували били - я си дайте данъчните декларации ! Овчаров - дигай тока и парното - какво спиш и ти !
Та се сетих, че е Цветница - жива и здрава да си и много продажби :] :] :]
Re: Агенции, Брокери, Портали
04-04-2007 - 15:46:50


До Justy

Извинявай, но коя или кой си ти, за да ти дам данъчните декларации. Май някои хора си избиват комплексите във форума. Ако искаш и да ти кажа кой номер гащи нося.
Re: Агенции, Брокери, Портали
06-04-2007 - 13:12:43
Брокер111 - емотиконите накрая не виждаш ли ? Не се впрягай, ей го - празници се задават smiling smiley разпусни winking smiley
Re: Агенции, Брокери, Портали
02-05-2007 - 19:08:39
здравейте искам да ви питам
как се става брокер ,какви са изискванията и какво представлява работата smiling smiley smiling smiley
Re: Агенции, Брокери, Портали
02-05-2007 - 19:37:30
и аз мисля да ставам брокер,
вече се научих да мета , да забърсвам прах , абе всичко , което ще ми е необх. за след 3 месеца ))))))))))) :g: :crazy:
Не се заблуждавайте
02-05-2007 - 19:51:20
avatar
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> и аз мисля да ставам брокер,
> вече се научих да мета , да забърсвам прах , абе
> всичко , което ще ми е необх. за след 3 месеца
> )))))))))))

На хапчета ли си или приемаш дозата венозно??? eye popping smiley :crazy: :ami:

Ако някой си мисли, че работата на брокера е като тази на екскурзовода само да води хората по огледи жестоко се лъже. Това е една от най-стресовите професии и са малко тези, които издържат повече от година-две, а повечето се отказват до третия месец вероятно, защото работата е изключително приятна. Но това го знаем само хората, които го работим на другите им изглежда много лесно за съжаление изобщо не е така sad smiley .

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Агенции, Брокери, ПорталиRE : Продавач
02-05-2007 - 20:17:32
и аз те харесвам , приятелко :g: spinning smiley sticking its tongue out :crazy:
RE: пунди
02-05-2007 - 21:09:20
avatar
Мъж съм нещо си се объркал(а) :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Агенции, Брокери, Портали
03-05-2007 - 22:58:19
avatar
"Ако някой си мисли, че работата на брокера е като тази на екскурзовода само да води хората по огледи жестоко се лъже. Това е една от най-стресовите професии и са малко тези, които издържат повече от година-две"

clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:

Отдавна не бях влизал в този форум, но виждам, че тук става все по-интересно :}
spinning smiley sticking its tongue out :} spinning smiley sticking its tongue out :}

Толкова е стресиращо да четеш обяви по вестниците, да се надлъгваш с колеги, да ходиш по огледи, да баламосваш купувачите колко е хубаво преходното жилище на последния етаж(когато сградата е на кота 0) и как му го продаваш почти за без пари, само защото ти е много симпатичен. Не бих издържал и месец на това напрежение
:} :} :}

П.П. Между другото се казва "стресираща", а не "стресова" професия.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-05-03 23:03 от zlostyr.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход