Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help

Публикувано от minova 
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 20:52:09
Има и такива до тапа обаче smiling smiley
Re: Malko komentar i produlzavame
27-02-2007 - 04:30:54
Blagodarja na vsi4ki, koito otgovoriha, blagodarja 4e bjahte dobrozelatelni. Izvinjavam se mezdu drugoto za latinicata! Daze ne o4akvah 4e kratkoto mi zapitvane 6te ima takuv otklik! Pro4etoh vsi4ko vnimatelno. Da, 6te si namerja stroitel. No pak izliza vaprosa koi da e toi. Moite poznati ne mozaha da mi preporu4at ni6to. Vie mozete li ?(as estestveno 6te go pro- i preproverja :-)

No bih iskala da otgovorja na va6ite komentari do momenta naburzo.

Do "agency":
" А не искате ли г-жа/г-це Минова да закупите жилище в София за 11000 евро?"
Ami iskam, daze mnogo :-)

"Можеше и да стане за 21000 евро но преди 3-4 години и то само в Дружба 1,даже и за Дружба 2 нямаше да можете да закупите!А за Дианабад и Младостите по това време още(преди 2-3 години) за цена 21000 евро можеше само да си мечтаете(и за то за всичките раойни които изброявате говорим само за панелно жилище)!"

Ne sum suglasnai s tova tvurdenie, i to zastoto imam li4en opit:
G.1999 kupih v Dianabad (50 m2) za 15000 USD! Vsi4ki mi vikaha 4e sum luda i e skupo, ama burzah mnogo :-) Sega struva dvoino, 4e i pove4e.
g.2004 kupih v Mladost za 17000 EUR, (42 m2, sre6tu Denica, obzaveden 1-st, prepraven na 2-staen , peralna, hladilnik, kozena mebel,perdetata i daze lampite ostaviha horata...pulen komplekt). Za 30000 naprimer 6te go prodam za 2 dni.
Taka 4e ne mi davaite molja primer za ceni ot predi 3 godini...
No ne tova e temata, nali?


"А забравих-сигурно ще си спестите и комисионната като работите без съдействието на агенция за недвижими имоти!"

Zasto be, njamam ni6to protiv da si platja na agencija, ako horata se starajat i si vur6at rabotata. Normalnite hora naemat profesionalisti da rabotjat za tjah. Moja advokat 6te gi izkontrolira da ne oburkat ne6to. ;-)

No ...i dvata po-gore spomenati apartamenta si gi namerih sama , (purvija ot vestnik), vtorija 4rez internet, sigurno imah kasmet, mnogo burzo stanaha ne6tata. Pusnah objava v dir.bg. Rabotih paralelno i s agencija, vodiha me , vodiha me, zenicata mnogo se stara, 4 dni kato glamavi obikaljahme Mladost, i vse na skupi "razvalini" popadah, takiva deto trjabva da isturga6 vsi4ko i da slozi6 novo, ili puk, pomnja, v edin ednostaen mahnali vsi4ki vrati (daze na banjata), a spalnjata iznesli na balkona (balkona napravili staja, a toja otgore daze ne be6e ostuklen!) ta da stanat 2-stai. Luda rabota, edin po-jak duzd i ti kape na glavata dokato spish :-) Davaha go za 16000 eur, ako pomnja dobre ne6to ot sorta 25-28 m2. Togava o6te njama6e snimki v internet ta predvaritelno da vidi6 obekta predi da otide6 na kraka. (to sega ima li?)

A toja apartament, deto go kupih, kasmet, tolkova be6e dobre poddurzan i svete6e, samo edin lateks mu udarihme na hola i stajata i sled njakolko dni be6e pod naem. (4rez agencija, zabelezete).

Prodava4ite susto iskat da minat tunko i ako moze bez agencija. Znam.


"Но най добре си формулирайте питането така"Ще се намери ли някой глупав предприемач да ми подари нова тухла за 21000 евро"."
Oh-h, mnogo zle zvu4i tova "tuhla za 21000 evro".
Raboti6, raboti6, a rezultat : tuhli... :-)


"Все пак ви пожелавам успех в търсенето!!!!!"
Da be, uspeh, vse vi e edno njakoja si Minova kakvo 6te nameri..., dosega me pljuhte i napravihte na 2 stotinki, puk nakraja uspeh. Mi vie ni6to gradivno ne mi kazahte dosega, samo me pljuhte. E, mersi vse pak.

Do "filmatoplo:"
" Елате в Приморско , за 21000Е едностаен бес проблеми 30 и няколко квадрата ново завършено ."
Ako i Primorsko , osobeno okolo Severnija plaz go zastroihte kakto Slun4ev brjag, pove4e njama da vi stupime tam na kurort. :-)



Do " int_27h"
"Търсете контакти директно със строителя, по възможност на строители с опит. Аз се бях записал в списък при един утвърден строител в Младост и ми се обадиха в момента когато определиха цените на апартаментите. Имаше 100 човека в този списък. Така че най-примамливите оферти свършват перди да ги докопат хиените... "

Emi daite go toja stroitel de! V toja forum sigurno ne e udobno da go pishete. Dali iskate da si napravite truda da mi drasnete e-mail? agent001001(maimunka)yahoo.com
Puk 6te po4erpja :-)


Blagodarja o6te vednuz, Pi6ete o6te po vaprosa, molja! Temata ne e iz4erpana.
4akam "hienite"da me razkusat. :-)




Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-02-27 06:07 от minova.
Re: Malko komentar i produlzavame
27-02-2007 - 08:57:55
Какво му е на Приморско . Всичко е както си го направиш , как звучи тераска с изглед към морето ,вечер на скарата да цвърчи пекан лефер или сафрид с бяло винце и леко дате гали морския бриз пък и любимия . Пък и на плажа при многото хора несе ходи - има много плажчета и заливчета които щете однесат в друга реалност , дори може да се почувстваш като Ева . Ела испитай го без да купуваш нищо smiling smiley
Re: Malko komentar i produlzavame
27-02-2007 - 18:49:41
Няма да се излагаме я , 10 леферчета съм приготвил ей сега щесе направя на Ути . С бяло винце направо си завиждам . Мисля че кило лефер сега е към 15 -18 лева , кога ще дойде края на авгус или септември да има пресен . Сега излезе малко карагйоз и си взех 10 кила , може и дане хванат повече . Щото тая година нямаше паламуд - горките софийски доктори те само за това питаха smiling smiley Пък утре пак ще строим и ще продаваме ->
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
02-03-2007 - 17:31:19
Според мен се тръгвате в грешна посока. Не се търси първо строителя и да избираш само от предлаганите от него апартаменти. Истината е, че строители много - хубави апартаменти много малко. Реално в една нова сграда има макс 1 апартаментна етаж, който да е добър. И то само ако архитекта си свърши добре работата.
Моята препоръка е да си търсите жилище на зелено. Още по-добре и на идеен проект, а после си проучете строителя, вижте други негови сгради, поразпитайте по форумите...
Някои от строителите са доста гъвкави и могат да напаснат схемата за плащане както ви е възможно. Аз лично последния имот го купих при схема 20% при подписването на договор и 80% малко преди Акт 15.
Имайте предвид, че риска от измами от строители е вече значително по-малък отколкото преди 10 години. Един строител има много по-голяма далавера да ви построи жилището отколкото да "духне" с 20%.
С парите, с които разполагате, спокойно може да си финансирате до груб строеж, а след това да теглите един кредит за остатъка. Така може да разчитате, че и банката ще проучи изпълнителя.
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
02-03-2007 - 18:30:41
Работата е там че хубавите апартаменти са винаги платени или запазени за вип купувачи които плащат добре и цялата сума . Нали от тези пари строителя ще завърши сградата и ще остиска до вашето расрочено плащане . Така че хубаво се купува с цялата сума пари в брой .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход