Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help

Публикувано от minova 
Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
24-02-2007 - 05:32:21
Hi! Iskam da kupja 1-st. v Sofia (Mladostite, Druzba, Dianabad) naprimer, no ne mi stigat parite za gotov, (imam 21000?) , ta si mislja 4e za novo stroitelstvo 6te imam.

Ako napr. 2008 e puska, to za 2 god 6te zarabotja ostatuka deto go njamam sega.

Oba4e ne znam kakvi podvodni kamani moze da ima. Dali njama "da izgorja".
Ta zatova iskam da popitam tuka vuv foruma :
na kakvo da oburna vnimanie, kak da otseja taka, 4e da kupja ka4estven imot koito e v stroez?

pp: (dosega kupih "na ura" 2 apartamenta s advokat 2000 i 2004 god.)
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
24-02-2007 - 20:52:42
А не искате ли г-жа/г-це Минова да закупите жилище в София за 11000 евро?Можеше и да стане за 21000 евро но преди 3-4 години и то само в Дружба 1,даже и за Дружба 2 нямаше да можете да закупите!А за Дианабад и Младостите по това време още(преди 2-3 години) за цена 21000 евро можеше само да си мечтаете(и за то за всичките раойни които изброявате говорим само за панелно жилище)!Към днешна дата за тази сума може да закупите нова единствено два подземни гаража или 2 паркоместа!А забравих-сигурно ще си спестите и комисионната като работите без съдействието на агенция за недвижими имоти!Но най добре си формулирайте питането така"Ще се намери ли някой глупав предприемач да ми подари нова тухла за 21000 евро".Все пак ви пожелавам успех в търсенето!!!!!
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
24-02-2007 - 21:26:17
мдаа, моята племенница преди година продаде панелна гарсониера в Младост 1 за 25 К, интересно колко ли са сега?
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
24-02-2007 - 23:01:30
Сега в момента цените на едностайните в Младост 1 започват от 31000 евро до към 33000 че и нагоре.
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
24-02-2007 - 23:09:28
agency, мисля че не сте прочели правилно постинга на minova, в който се казва, че жената в момента има 21000Е, а не че смята тази сума за обща цена, на която може да купи 1-стаен. Доколкото чета нататък според мен става въпрос за покупка на разсрочено плащане и в рамките на строителството да си набави остатъка от 21000Е нататък до достигане на общата цена на жилището. Мисля че пезпочвено се нахвърлихте върху жената!

А за "подводните камъни" мога да посъветвам госпожа Минова отново да се посъветва с адвокат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-02-24 23:11 от dalieva.
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 11:08:47
Здравейте,
парите с които разполагате ще са ви достатъчни за ново строителство, но си направете сметката, че ще трябва да платите 90% от сумата не до 2рата година, а до вдигането на последната плоча.. Т.е. може да се наложи да изтеглите заем за 1г.
Ще ви трябват и още около 5000Е за довършителните работи, нотариални такси и т.н.

Проблема с кварталите, където търсите жилище е че всичко се разпродава още на етап изкоп и остават не съвсем приемливи предложения - 1ви,последни етажи, северни изложения и т.н.

За ново строителство ви съветвам да избягвате услугите на неприятните субекти от #2 пост.. Търсете контакти директно със строителя, по възможност на строители с опит. Аз се бях записал в списък при един утвърден строител в Младост и ми се обадиха в момента когато определиха цените на апартаментите. Имаше 100 човека в този списък. Така че най-примамливите оферти свършват перди да ги докопат хиените...
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 12:22:58
Може да си намерите апартамент и във вече построена сграда, панел или ЕПК, но при по специфични условия! cool smiley
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 12:43:50
Razbira se, che mozhe.
Sega shte platite 30%, a sledvashtite vnoski sa razsrocheni. Taka che spored men mozhete da kupite apartament za 60 000 EUR. Preporachvam direktno ot stroitel.
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 18:59:11
Елате в Приморско , за 21000Е едностаен бес проблеми 30 и няколко квадрата ново завършено .
Re: Podvodni kamuni v novoto stroitelstvo,help
26-02-2007 - 19:06:00
Е нали бяха по 550 евроsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход