Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Удостоверение за липса на тежести за 10 години назад

Публикувано от lilito 
Re: Удостоверение за липса на тежести за 10 години назад
30-01-2007 - 15:07:18
Потвърждавам, че не върши. Проверих с познати в друга банка, увериха ме, че всяка сериозна банка го изисква. 10 години и това е. Няма ли 10 години - няма кредит.

И да, явно трябва да се търсят нот. актове на земята. Въпреки, че според служителките в банката ставало по следния начин - отиваш и подаваш молба за удостоверение за 10 години + копие от нот. акт на апартамента и Агенцията по вписванията била длъжна да ти провери историята на имота и на земята (!) 10 години назад. Тяхна работа било да си направят справката.

Интересно обаче, че не става точно така.
erm
Re: Удостоверение за липса на тежести за 10 години назад
01-02-2007 - 11:26:55
за толкова кратък период ,удостоверението се вади от агенция по вписванията (3години),за по дълъг от информационно обслужване което обикновенно се намира в срадата на агенцията и това би трябвало да ви го кажат от банката
Re: Удостоверение за липса на тежести за 10 години назад
06-02-2007 - 23:44:26
Дочух от едни експерти по имотечни кредити, че на въпросното удостоверение не трябва да има дата и така можело да мине
как се справяте с пощенска? И ние сме решили от там да теглим кредит, та да знам winking smiley
Re: Удостоверение за липса на тежести за 10 години назад
07-02-2007 - 15:27:58
Смени си експертите. Какъв е тоя документ, на който няма да има дата?
Не знам защо се врягате толкова с тоя документ. Не е проблем да се извади, а и за вас и важно да знаете, че на земята върху която е имота няма тежести.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход