Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителна фирма Калчев - Варна

Публикувано от петроф 
петроф
Строителна фирма Калчев - Варна
12-11-2005 - 15:33:58
Здравейте, търся си апартамент във Варна. Някой може ли да ми каже нещо повече за строителната фирма Калчев - как строи, завършва ли навреме и т.н. Или да ми препоръча друг, добър строител, освен Кондор и Планекс. Много благодаря предварително!!!! smiling smiley
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
15-11-2005 - 14:31:02
как е точното име на фирмата?
има няколко фирми с "Калчев".
има и доста строителни фирми, доказали се през последните години.
ако желаете мога да ви предложа някои неща, но ми трябва повече информация какво точно търсите, освен качествен строител.
ползвайте е-майл: prosperabg@abv.bg smiling smiley
петроф
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
28-11-2005 - 19:12:03
Грешка, фирмата е агенция, не строителна.
Относно какво търся - тихо място, простор, спални над 10-11 м2, Цветен, Левски, Трошево, з-д Дружба. Да е готов до пролетта. По възможност жисок етаж с гледка и простор.
Благодаря
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
05-01-2006 - 23:01:58
az ot 5 meseca tarsia da se vkluca v stroej i vse ne moga ,dva pati se otkazah v poslednia moment predi podpisvane na dogovor,vsicki sa palni mosenici, vnimavai ako hodis pri Romel-slagat si niakolko hiliadi evro nad normalnata cena na stroitelia+ocakvat komisionna ot klient i stroitel,pri Adres hodih i sasto ne mi haresvat, abe vsicki sa palni amatiori ,obace iskat da zabogateiat otvednaj, kasmet s tarseneto , pone v levski ima strasno mnogo obekti
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
01-02-2006 - 03:40:56
Az prodavam v Levski -Tristaen-89 kv s ob6ti 4asti ,2 spalni -10-12kv,dneven trakt,parket- masiv,terakot,faqns,MDF,PVC-akt 16 do 1 mesec.Izlojenie iztok, etaj 6 ot 7.
Cena 63000evro.Gotov.
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
01-02-2006 - 10:29:43
към петроф:
наистина има доста строителни обекти в посочените от вас райони и всички са на различен етап на завършеност, обикновено последните етажи са мансардни, с големи тераси (простор), но тези квадратури влизат в общата и умножени по цената на м2 жилищна площ оскъпяват значително жилището. Друга интересна особеност на високите етажи е, че разпределението често е различно/нестандартно в сравнение с това на апартаментите от по-ниските етажи на същата сграда, например асансьора влиза в апартамента.
ако желаете можете да се свържете с нас на тел. 052/616512, 0898/494449 или на посочения е-мейл.
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
02-02-2006 - 00:59:20
Varna- tarsia 60-65kv v stroej ili pred izdavane ot "Pirin" nadolu v posoka centara : Okrajna bolnica, Neptun, Generali, Ritualna zala (nad ul"Kozlodui"winking smiley pod 800evro/m, v zavisimost ot mestonahojdenie i nacina na zavarsvane
петроф
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
11-03-2006 - 20:02:59
До Иванов
Как върви търсенето? Аз преживях един малък ад, купих и сега ме чака големият ад smiling smiley
Ако още търсиш - мога да ти препоръчам единствения свестен брокер, на който попаднах за 6 месеца - Дияна Дянкова, Адрес. Видях какво си писал, но аз страшно съжалявам, че не можах да купя чрез нея, просто не предлагаха обекта, който харесах. То какво ли му харесах, ама това е друга тема - за строителите мошеници, не ч има други така като гледам smiling smiley
Та за Дияна - изтърпя ми всичките капризи и пертенции, разбра какво търся и ми предлагаше само неща, които си струва да се гледат. Абе професионално - браво на нея, знам че звучи като реклама, но след всички други, на които се натъкнах .... Успех
ivanov
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
12-03-2006 - 19:38:27
до Петроф,
Аз вдигнах ръце да се занимавам с брокери; в момента преговарям направо със строителя за район Окръжна болница; реших че е по-добре да платя екстра на нотариус и адвокат и да си свърша работата сам ; Къде купи в крайна сметка? аз имах и една оферта на завод Дружба за около 600е/кв , ама за сега съм се ориентирал по- към центъра
Петроф
Re: Строителна фирма Калчев - Варна
13-03-2006 - 15:58:01
Олеле, къде по-точно? И аз съм там, да не сме при един строител? Поне да ти кажа аз какво патих, та дано друг не пострада.... Аз съм при Комфорт.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход