Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Работа в агенция на 30 процента?

Публикувано от Светлана 
Светлана
Работа в агенция на 30 процента?
04-06-2006 - 13:14:53
Здравейте!

Предлагат ми да работя в агенция на 30 процента.Досега съм работила
самостоятелно-така наречените домашни брокери.
Искам да споделите ,колегите как се работи при вас: всеки брокер към фирмата ли
си търси собствени оферти,борави ли се с общата база данни,възнаграждения,сделката само един ли я преддвижва и.т.н
Re: Работа в агенция на 30 процента?
05-06-2006 - 19:25:39
не съм колега но от погледа върху рабатата май си е
homo hominis lupus
гледат да щипнат.
някой
Re: Работа в агенция на 30 процента?
06-06-2006 - 07:51:47
Домашни, креватни също им викат...
Скъпа, ти въобще имаш ли някакво образование, освен завършен 10-11 клас? Или си поредния велик „брокер”, дето ще полага тежък „брокерски труд”. Погледни се само как пишеш – преддвижва. За съжаление живеем в България и няма кой да наложи малко ценз в скапаната ви професия и да измете 90% от боклука от пазара. Така ще останат само грамотни хора, дето има полза от тях. Повечето от вас не разбират нито от строителство, нито от право, можете само да правите на маймуни хората и да чоплите семки. Близо до детЦка градина, балатОм, някакви просташки съкращения... Мога още да изброявам. Направо ме карате да полудявам.
Извинявам се на останалите форумци, но ми идва много понякога. :g:
на
Re: Работа в агенция на 30 процента?
06-06-2006 - 17:46:17
наистина е много дразнещо; току-що разглеждах някаква обява и явно според брокера мн.число се образува с "й" на края (комуникаций); в белите страни, за да продаваш недвижимо имущество трябва да изкараш някакви класове и да положиш изпити; не знам в Бг как е; предлагам да създадем отделен форум за най-просташки грешки на брокери, да се посмеем малко за чужда сметка :}
Re: Работа в агенция на 30 процента?
06-06-2006 - 19:53:41
Neznam Vie, koito pluete naroda naokolo, dokolko ste gramotni sashto. Samo moga da Vi kaja, che poznavam hora ot tiq "krevatnite brokeri", kakto gi narichate, koito imat realizirani i realizirat tolkova sdelki, kolkoto Vie mnogoznaikovci moje samo da mechtaete. Jelaia Vi uspeshen den i dano nqkoi den Vi vdignat procenta na 10 %.HAH
на
Re: Работа в агенция на 30 процента?
07-06-2006 - 18:31:27
явно вашите познати имат какво да предложат, за да си заработят комисионната spinning smiley sticking its tongue out ; според моите наблюдения повечето агенции си нямат представа от Бизнес етикет, явно според тях няма нужда да се отговаря на запитвания на клиенти по имейл; интернет страниците са трагедия; изобилстват грешки при преводи на чужд език; като цяло "гола вода"; що се отнася до пожеланието ти за 10% комисион- "гладна кокошка- просо сънува" :crazy:
Re: Работа в агенция на 30 процента?
07-06-2006 - 19:03:58
на,искам само да ти благодаря за мнението. А доколкото до "моите хора", не се притеснявай за тях, те си получават необходимото възнаграждение. А мнението ти : "Повечето агенции си нямат представа от Бизнес етикет, явно според тях няма нужда да се отговаря на запитвания на клиенти по имейл; интернет страниците са трагедия; изобилстват грешки при преводи на чужд език", имаш много много голямо право, наистина си е така.
Просто предишния пост, който го написах беше само плод на това, че ме хвана яд за отношението спрямо човека, който е направил запитването. Какъвто и да е човека не заслужава такова отношение си мисля аз.


Желая Ви успех !!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход