Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

mai e po-dobre da se spre tazi tema : na kofti imotite i da si prodaljite temite na izgorqlite klienti...i posle nie sme bili vinovni

Публикувано от klientyt 
na
Re: ...kolegi, a kakvo mislite za : moody smiley: spisyk s neloqlnite klienti moody smiley: - "turisti"...
12-11-2006 - 19:49:52
:}
по голяма простотия не бях чувал; типичен български манталитет; всеки, който се обръща към фирма за недв. имоти значи е потенциален клиент, даже и да е чул от стринка си; Ти ако си професионалист и добър бизнесмен ще "му обърнеш внимание" и ще намериш начин да му вземеш парите; Аз не можах да намеря "такова животно" във Варна, въпреки, че ги обиколих всичките. Никой не успя да си заработи 1500-те евро. Даже обява имах във вестника какво купувам и за колко пари. В крайна сметка си ги спестих като си свърших работата сам.
Ама няма проблеми, вие брокерите нали сте мултимилионери в евро, явно можете да си позволите да си избирате клиентите :}
Re: ...kolegi, a kakvo mislite za : moody smiley: spisyk s neloqlnite klienti moody smiley: - "turisti"...
12-11-2006 - 20:16:48
Ama nqkoi da vi e pokanil vas v temata : LOQLNITE 4ASTNI LICA?
Ti znae6 li kolko razhodi imame nie"brokerite" ili po drug na4in kazano - Druvestwata s deinost posredni4estvo v nedvijimite imoti, sas zemi, koito sa s po 2-3 4ifta dokumenti - i vsi4kite -vqrni, ili kak se raboti priqtno s klient, koito ti pla6ta pyrvona4alna konsultaciq i posle ti4a pri babite na plo6tada da si tyrsi sobstvenika, ili pak s poslovi4ni imoti za izmama, za koito dori i na SERDIKA 5 e plateno da ti kajat , 4e s6te stroi6 Biznes cantar - a realno se ot4ujdava za metro stanciq,
edno normalno 4astno lice ne moje i da si predstavi kakvi klienti ima,... moje bi zatova "kolegite" prodadoha na edni "gazari" sofiiskiq vodoprovod na 50 evro/m2, moje bi pak si go tarsite?
Pravi ste , nqma smisal da vi preduprejdavame, q po-dobre da pi6ete novi temi ot vida: VNIMANIE, POMO6T, IZGORQH S BLOK NA ZELENO, ili pak tongue sticking out smileyOMO6T, PRODADOHA MI PARCEL S VOENNI SEKRETNI KABELI ... i t.n.
Tyjno e , 4e ne iskate da znaete... :cry:
Re: mai e po-dobre da se spre tazi tema : na kofti imotite i da si prodaljite temite na izgorqlite klienti...i posle nie sme bili vinovni
12-11-2006 - 20:33:16
коя тема трябва да спре?! Че не разбрах,истината е,че има и кофти клиенти, и кофти посреднически агнеции, и кофти строителни фирми,важно е да проумеем,че всички трябва да се стремим към по добро,а не непрестанно да плюем по нечий адрес! Ами какво ще правят всички агенции без клиенти та даже и не от най добрите?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход