Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фирми за вкарване в регулация на парцели

Публикувано от Chilio 
Фирми за вкарване в регулация на парцели
25-10-2006 - 12:08:40
Здравейте,
след много мъки и борене с СО, СГС, ДАГ и прочие ми се струва, че много трудно ще се справя сам с проблемите около парцела ни в Кръстова вада, затова имам нужда от по-професионална помощ, най-малкото съвет, за да стане имота ни продаваем smiling smiley Защото до този момент не можем да получим скица от общината по ред причини, а без нея няма градоустройство - а без него - няма интерес от потенциални купувачи smiling smiley
Накратко, търся координати на фирми или специалисти, които се справят с такива проблеми, които могат да вкарат парцела в регулация в някакви по-близки срокове.
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
26-10-2006 - 20:17:58
Никой ли не може да ме насочи? Ето малко подробности какъв е проблема...
Не съм напълно наясно с каналния ред в СО район Триадица, СГС, ДАГ и прочие и възниква проблем с това къде за издаването на кой документ откъде ми искат удостоверения и прочие и след няколко месеца борба съм до никъде. То не бяха молби, срокове, откази...
В общината работят с план на хартия, в който делбата на голям парцел на няколко по-малки не е нанесена, въпреки че е вписана преди 4+ години. Отказват и да го нанесат, защото попада в квартал, в който има дело по жалба срещу уличната регулация. То е срещу улица, на която моят парцел няма лице и не минава в близост до него. От съда обаче отказват да издадат удостоверение за това, че жалбите по делото не засягат имота, тъй като имота не е идентичен със този на тяхния план с регулацията - същия, в който делбата не е отразена. В ДАГ пък твърдят, че няма проблем да бъде вписан в плана в общината, от общината отричат... и вече не знам къде какво да правя.
was
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
27-10-2006 - 15:26:33
пратих ти лично съобщение с няколко фирми. не си ли го видял
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
27-10-2006 - 19:03:30
Наистина не го бях видял, за което се извинявам... и разбира се благодаря!
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
27-10-2006 - 20:00:14
Моля пратете и на мене,защото и ние имаме този проблем. sad smiley
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
06-11-2006 - 14:23:35
kyde ti e imota, prati mi go na mail : imotiipia@abv.bg
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
19-04-2007 - 14:06:47
ако не ви представлява проблем бих искала и аз адрес на някоя фирма занимаваща се с вкарване на земя в регулация Благодаря! eye popping smiley
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
20-04-2007 - 11:23:07
Аз лично съм доволен от обслужването в Геокад, там правих други неща, трасирах имота, изготвиха проект за изменение на кадастралния план (вписване на делба)... Но правят и регулация също.
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
10-05-2007 - 03:20:24
pkm2001@abv.bg, моля и на мен, трябва ми фирма която да проектира временен достъп през нерегулиран парцел
Re: Фирми за вкарване в регулация на парцели
27-05-2007 - 20:27:01
Molq daite i za Varna!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход