Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля,дайте съвет - давам под наем

Публикувано от miavita 
Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 17:00:05
Дававм под наем, вече 6 месеца,самостоятелно бизнес помещение. Давах на брокери,предлагах им по-голяма комисионна,даже, и - нищо! Пусках сама обяви в интернет-само брокери се обаждат. Знам,че няма дребен и среден бизнес в държавата. Такива условия на живот ни създадоха нашите избранници. Но,помещението ми е хубаво, с 2 самостоятелни входа, с всички екстри,става за всякаква дейност,наемът,който търся. е напълно разумен / никой не го е оспорвал/,но проблемът е ,че не на чаршия . Готова съм да го дам и за живеене,но е еднопространствено-няма врати,3-те помещения се свързват с арки..
Моля,помогнете със съвет.Направо не знам вече какво да правя и какво да предприема.


was
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 17:08:06
едва ли можем с нещо да помогнем без да дадете по-конкретна информация. Единственото, което се сещам да кажа е, че на Търсенето му влияят няколко фактора, като най-важния е Предлагането smiling smiley. Т.е. баланса на това какво, къде и за колко пари предлагате.
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 18:06:40
Какво да напиша като "по-конкретна" информация?
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 18:17:50
Тук бих искал да чуя съвета на жоан. Понеже, тя говореше много за високи и покачващи се цени. Гледам че и офертните цени за наеми са се кацили с цели 3-4% за 1 седмица. И аз не мога да разбера, как цените се покачват а търсенето нещо го няма.
Анонимен потребител
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 19:45:33
Качили са се заради сбъркана оферта
[imoti.net]
Анонимен потребител
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 19:48:00
Бизнесът се ориентира към бизнес сгради, а не към апартаменти и помещения в жилищнои сгради.
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
04-09-2006 - 20:31:11
обичам да давам съвети.
та при положение че не го искат за офис, магазин, бизнес, аз лично бих го преобразувал в жилищно. имам някакъв спомен къде е, района е добър така че ако се преградят арките ще се получи едно жилище, но голямо трудно се отдава. ако имате възможност да го разделите на 2 ето две жилища готови. не си спомням дали беше на ниво улица.
вярно ще вкарате още пари, но ще е по лесно отдаването му.
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
05-09-2006 - 10:14:45
Ремонт, от какъвто и да е вид не ми е въможен,втора баня и тоалетна не би могло да се направи, а и партерите не се котират много,много за живеене в тази обстановка в БГ.Ако има конкретен интерес да се види ситуацията,дайте имейл и мога да изпратя снимка.Тук във форума няма предвидена такава възможност или аз не знам как би могло да се прикачи фотос.
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
05-09-2006 - 10:25:10



Опитах с картинка,но не знам дали се получи



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-09-05 10:27 от miavita.
Re: Моля,дайте съвет - давам под наем
05-09-2006 - 11:21:02
avatar
[forum.imoti.net]

Това ли беше имота ви???
Сагата изглежда продължава...а защо ли се чудим всички? confused smiley eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход