Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
25-02-2015 - 15:22:35
От няколко дни се опитвам да се свържа с агенция Викинг. Някой има ли идея защо не ми се получава?
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
25-02-2015 - 20:54:07
avatar
Quote
Kaana
От няколко дни се опитвам да се свържа с агенция Викинг. Някой има ли идея защо не ми се получава?
Защото не си забелязала от кога е последната им публикация.....
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
05-03-2015 - 14:44:03
Да, не забелязвам къде е датата на публикация. На обявите пише, че важат до някой си март. Явно не се ориентирам confused smiley
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
06-03-2015 - 13:46:22
Същото се случва и с Centralimoti.
Някой да ми обясни?
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
04-04-2015 - 09:29:59
avatar
Дайте линкове към обявите моля!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефоните!
29-04-2015 - 11:39:39
Тук обявите са фалшиви,агенциите не си вдигат телефоните.А ако благоволят да се обадят се правят на ударени за обявите
Re: Фалшива агенция или просто не си вдигат телефизооните!
03-06-2015 - 00:18:35
Изобщо има ли брокери и истински обяви??? От 2 месеца се опетвам да си наверя апартамент....Звъня и не вдигат или уж ще върнат обаждане за някоя обява и до там...sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход