Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

и аз имам въпрос

Публикувано от kupuvachka 
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 12:53:30
Какво ти дава центъра, ако например, работиш в Младост 4. Това за удобството е доста относително. А и в цял свят да живееш в центъра, хич не е предимство. За милионите Бг не знам, що е така confused smiley
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 13:11:25
avatar
Е,малко силно казано за милионите, дето искат да живеят в центъра...Много хора продават имотите си там и купуват в широк център,или южен квартал,за да се махнат от шума и пепелака... smiling smiley
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 13:21:00
avatar
Е сега ако работиш в Младост 4 няма да си купиш в нито в центъра нито в Гео Милев, а същото важи и за Люлинsmiling smiley
Иначе аз искам и ще живея в къща близо до София, но понеже говорехме конкретно за апартаменти дадох тези примери, защото е логично ако имаш възможност да си купиш апартамент в центъра да си купиш там, а не някъде другадеsmiling smiley
И понеже 83 000Е са си доста парички...има не малък избор в тези параметри за това и месец и половина никой не ви се е обадил. Между другото сложихте ли снимки на офертата ви?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 13:22:02
avatar
Да така, но ги купуват други хора, които им е зор да са "баш-софиянци" и да живеят на "главната" каквото и да значи това ако разбираш иронията ми :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 13:45:39
Продавач,

отделих време да прочета всичките ти мнения в тази тема и ще ти кажа следното:

1. Сигурно си добър посредник, но почти от всичките ти мнения лъха ирония!
2. Да не говорим, че щом ти си добър в професията си, незначи че и останалите брокери са такива и невиждам защо се обиждаш на хората, които са имали, имат и ще имат несгоди с хора от вашата гилдия!

И междудругото и аз търся да купя апартамент, но за съжаление никой до сега не ми е предложил сносен според мойте представи!

Всичко това което написах, не е с цел заяждане, а изказ на лично мнение! smiling smiley
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 13:58:10
avatar
Надявам се, че лъха ирония от тези мои мнения, които са в отговор на заяждане или още по-лошо обиди. Но ако и във всички мои мнения откриваш лека ирония значи трябва да взема мерки!
А иначе "някои колеги" искам да ги изравня със земята, защото заради тях са повечето негативни мнение тук. Аз не защитавам всички брокери - нито мога пък и не искам, защото не съм ПР-а на гилдията дори и така да изглеждаsmiling smiley
И с радост ще почерпя форумци когато броя на АНИ намалее някога на половина, защото нивото определено е паднало доста ниско и както не неведнъж съм казвал не може всички да сме брокери - просто не ставаsmiling smiley
Виж такси всеки може да стане ако има шофьрска книжка и познава поне малко града, но там сме свиканли на "отношението" и миризмата както и да еsmiling smiley

А аз сортирам мненията на хората и се опитвам да разбера какво най-вече ги дразни (клиентите) за да се опитам да си подобря работата за това и понякога малко ги провокирам да поглеждат през нашите очи. И горе долу достигам до извода, че проблема е в размера на комисиона. Всъщност това ел гранде проблематиката, а не толквоа професионализма на брокерите ако прочетеш повечето мнения ще се съгласиш с мен.

"И междудругото и аз търся да купя апартамент, но за съжаление никой до сега не ми е предложил сносен според мойте представи!"

Ако искаш да го обсъдим по-сериозно дай параметрите на търсения от теб имот за да помогнем с инфомрация евентуално (без да си предлагам услугите) cool smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 14:01:40
Смятам тези дни да го направя. Мерси smiling smiley
Тодор, аз нямам такива впечатления, като знам на какви съм попадала за 1,5м.
Изкефи ме един купувач, който още с влизането си каза че това не е неговият апар. Така че, сигурно ще си намериш твоят апартамент мечта. А и понякога човек е склонен да прави компромиси с едно за сметка на друго.
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 14:37:19
към Продавач и Камелия,
От написаното до тук имам впечатлението, че вие бихте могли да ми помогнете.
Аз съм една наплашена купувачка. Каня ви заедно да разсъждаваме върху следния казус:
Представете си, че искате да си купите имот. Виждате обява за продажба, обръщате се към съответната АНИ, отивате на оглед, харесвате имота. Срещу исканите от нея 3 % комисионна ( и двамата ме убеждавате, че трябва да ги платя) какви договори ще подпишете и какви услуги очаквате срещу тази сума?
Не ли по-добре тази сума да дам на адвокат?
Предварително благодаря.
P.S. ( АНИ е сключила договор за посредничество при продажба на недвижим имот с конкретен продавач, частно лице)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-21 15:05 от kupuvachka.
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 14:39:40
Samata tia, неразбрах от какво нямаш такива впечатления като знаеш на какви си попадала! Иначе и аз съм склонен на компромиси, спор няма! Но компромис се прави когато има защо smiling smiley .

Продавач, нямам против дори и да си предложиш услугите! Ако наистина си сериозен и можеш да ми предложиш това което търся, няма проблеми да работим заедно! smiling smiley
Re: и аз имам въпрос
21-08-2006 - 14:49:13
Разбира се, очаквам отговор на въпроса, който поставих преди малко не само от Продавач и Камелия, а от всеки, който се чувства ангажиран.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход