Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар

Публикувано от dr_snuggles 
Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
07-08-2006 - 17:52:03
Здравейте форумци,

Оглеждам се за апартамент в Овча Купел и бих желал някой да ме посъветва за тези 3 имота. Споделете, моля, ако имате и отзиви за агенциите, които ги предлагат. Благодаря предварително..smiling smiley

[imoti.net]

[imoti.net]

[imoti.net]
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 09:05:01
Да купуваш "на зелено" през агенция е пълно безумие, според мен. Иди на място и се поинтересувай. Много по-важно е кой е строителят, а не агенцията.
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 09:59:06
Kiko е прав. Не си заслужава да купуваш ново строителство и то "на зелено" през агенция. Въобще не мога да разбера защо трябва да им даваш комисионна при условие, че директно можеш да си общуваш със строителя. Иди на място, влез, виж как строят. Първата оферта е на фирма Рали 2003 - www.rali2003.com. Сградата се намира на ул. Монтевидео, точно до НБУ. Влизала съм вътре - добре строят, дограмата е дървен стъклопакет, добри шпакловки поне от моя гледна точка, прилична квадратура на стаите. Фирмата има и друго строителство, така че можеш да се разходиш да го видиш - Младост и др. Ще видиш в сайта им.
Относно другите две - виждала съм ги някъде по сайтовете на строителните фирми, но трябва да проверя кой ги строеше. Ако ги открия ще ти пиша.

Чао
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 10:58:02
Много ви благодаря за съдействието..:]

Отивам да ги огледам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-08-08 10:58 от dr_snuggles.
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 16:23:03
Лелеее тоз kiko голям умник се извади . Защо му трябва брокер на клиента ли? .Ами да за може по някакъв начин да защити правата му при закупуване на имота. И за да каже ,че много рядко се изпълняват пусковите срокове и ,че новото строителство е мноого лошо и само някои строители са добри.Повечето от новите сгради са направени така да се каже експериментално..Някои си е рекал..оо аз имам хубаво местенце айде да си построя нещо
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 16:43:26
Не мисля, че брокер, който предлага оферти на строителя може да защитава правата и на купувача. Или защитаваш правата на продавача, или на купувача. Как така ще защитаваш правата и на двете страни. В случая с новото строителство, според мен, агенцията се явява само фактор, който повишава крайната цена. Всяка уважаваща себе си строителна фирма има примерна схема за разсрочено плащане, кредитиращи я на зелено банки и т.н. Как един брокер може да промени това и може ли той да влияе върху политиката на строителя? Според мен е по-добре да се намери специалист, който да погледне клаузите по договора и дали те са максимално взаимоизгодни и за двете страни. Това е достатъчна защита на интересите на купувача.
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 16:56:06
avatar
Остана ли някой, който не схвана рекламната сценкаsmiling smiley))???

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
08-08-2006 - 17:46:49
Аз разбрах само че съм умник, ама си го знаех и преди. :}
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
09-08-2006 - 09:09:08
Аз пък имах апаратмент от Явор Блъсков с Рали 2003, когато още беше Младост Сити. Не бях изобщо доволен от строителството. Строителя беше същия - Дядо Божко, респ. Литос & Ко.
111
Re: Няколко апартамента в Овча Купел, моля за коментар
09-08-2006 - 12:55:35
за мене случая е повече от ясен
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход