Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Странни обяви - защо така става?

Публикувано от някой 
Странни обяви - защо така става?
03-08-2006 - 22:36:14
Здравейте!

Искам да споделя нещо интересно с вас, ако може някой да ми обясни защо се получава все така с почтените брокери... Две АНИ – Славия Имоти и Ерна, дават къща под наем в Божурище. На пръв поглед няма нищо общо между обявите, на Славия Имоти е за 1200 евро на месец, на Ерна за скромните 150 евро. И двете обяви са със снимки. Само че една от снимките съвпада между две обяви. Аз понеже съм си по-глупав, не ги разбирам нещата, ще ми ги обясните ли??? Някакъв сложен брокерски трик съпроводен с неразбираеми понятия като СКШ, "топ или ботом място", "тихо и оСеленено място" и т.н. и т.н. или чиста простотия?

Ето линкове:

Славия Имоти - 1200 Евро
Ерна - 150 Евро

Поздрави! clap:
Re: Странни обяви - защо така става?
04-08-2006 - 10:59:10
Хахаха, я вземете си уговорете среща на място с двете агенции едновременно и им направете една очна ставка - истината ще лъсне немедлено :] :] :]
ven
Re: Странни обяви - защо така става?
04-08-2006 - 11:50:39
някой, май не четеш внимателно ми се струва smiling smiley както и не гледаш снимките внимателно.

1. от текста за обявата за 1200 Е -
"... В него има малка къща - 28кв.м. , която е с обзаведена кухня, баня и тоалетна. Дворът е озеленен, със собствен водоизточник."

2. От снимката на малката къща:
Вижда се че има сателитна чиния и най-вероятно има друга сграда там.

Т.е излиза че в двора/имота има 2 къщи:

- Голяма - 1200 Е, както се вижда от снимките има вита стълба за втори етаж, голяма дневна, и т.н, може би в тези 1200 Е влиза и наема на малката къща.

- Малка - 150 Е

Как я виждаш тази вита стълба в малката къща или тези големи помещения там?

Аз не че съм защитник на брокери, даже си ги поплювам чат пат, но все пак се дразня от такива неподготвени изказвания.
Re: Странни обяви - защо така става?
04-08-2006 - 12:20:52
Какво ще кажете за немски холдинг който купужа 2-едностайни, 3- двустайни и т. н.

Демек, купувачите са тука само чакаме да си харесат нещто. И тази обява май се върти една година. Фирмата е Болканпропарти или нещто подобно. :}
Re: Странни обяви - защо така става?
04-08-2006 - 17:44:23
avatar
Е,има немски професори,английски бизнесмени,гръцки студенти/напоследък позалезоха/.Това е уловка за продавачи. :}
Re: Странни обяви - защо така става?
04-08-2006 - 21:03:32
май аз ще позная. голямата с витата стълба за 1200 малката отделно за 150
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход