Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избор на парцел (прилагам скица)

Публикувано от syllverr 
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
10-02-2013 - 02:01:27
Ако оставим безобразията от времето на прехода би ли казал какво грешно са правили дедите ни в продължение на столетия? Защо повечето български села са идеално разположени и в такъв синхрон с природата? И да речеш архитекти с университетско образование не са ползвали. Тук в Канада блок на 20 год. вече е стар и проблемите с течове и др. са безчетни. Докато каквото и да се говори в София има блокове на 50 г. и ако са добре стопанисвани всичко си им е на ред. Ама карай, нали днес сме много учени и всичко знаем. Те света започва и свършва с нас, защо да не си купим земя само по една скица и помощ от форума!
Бъдете живи и здрави, а на сребърника искрено пожелавам успех!*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
10-02-2013 - 23:19:48
Не съм от хората, които говорят глупости, нито мисля че съм прекалил с нещо, просто исках едно мение по една елемантарна скица, нищо повече...
Спирам да пиша... Май забравих, че живея в страната на популизма. Извинявам се ако съм засегнал с нещо някой.

П.П. Между другото salvador е прав за опита и качеството...

Благодаря на всички, които отговориха по същество!
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
12-02-2013 - 14:17:57
Е, прощавай и ти. И аз не исках да буда груб. Продължи с проучванията си, аз няма да се меся.
Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Избор на парцел (прилагам скица)
28-02-2013 - 23:05:02
Geto, остави sylverr да получи ценни съвети, недей да пишеш глупости.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход