Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Взеха ми имота.

Публикувано от lusko 
Взеха ми имота.
09-03-2012 - 16:31:16
Здравейте,взеха ми имота който се намира до р.Искър,за който аз имам нотариален акт.В последствие разбирам че общината го е продала на фирма която ще строи вец,без да ме информират по никакъв начин.Мястото е с големина 2дк с посадени ябълки и сини сливи и се полагат грижи за него.Моля ви посъветвайте ме какво да направя за да си го върна.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-09 16:32 от lusko.
Re: Взеха ми имота.
09-03-2012 - 18:28:39
Quote
lusko
Здравейте,взеха ми имота който се намира до р.Искър,за който аз имам нотариален акт.В последствие разбирам че общината го е продала на фирма която ще строи вец,без да ме информират по никакъв начин.Мястото е с големина 2дк с посадени ябълки и сини сливи и се полагат грижи за него.Моля ви посъветвайте ме какво да направя за да си го върна.


Здравейте,

Не търсете безплатни съвети във форумите, а наемете добър юрист вещно право и следвайте неговите указания!

winking smiley
Re: Взеха ми имота.
01-06-2012 - 13:36:46
avatar
Ами ... ЧЕСТИТО! smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Взеха ми имота.
01-06-2012 - 18:53:40
avatar
Quote
iciltd
Quote
lusko
Здравейте,взеха ми имота който се намира до р.Искър,за който аз имам нотариален акт.В последствие разбирам че общината го е продала на фирма която ще строи вец,без да ме информират по никакъв начин.Мястото е с големина 2дк с посадени ябълки и сини сливи и се полагат грижи за него.Моля ви посъветвайте ме какво да направя за да си го върна.


Здравейте,

Не търсете безплатни съвети във форумите, а наемете добър юрист вещно право и следвайте неговите указания!

winking smiley

Изпратете му на човека вашите координати нали сте юрист по вещно право winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Взеха ми имота.
07-09-2012 - 10:01:55
КМЕТА ИСКА ДА ТЕ ОНАЖДА, ЗАТОВА ТИ ГО Е ПРОДАЛ...........
НЕНАЕБАЛИ СЕ, ОНИ НЕ СА ГНИСЛИВИ.......
ПО ПРИНЦИП СЛАГАТ КМЕТОВЕ, САМО ХОРА СЪС СЕСУАЛНИ И/ИЛИ РЕПРОДУКТИВНИ ПРОБЛЕМИ.....
ИЛИ С ПРОБЛЕМИ С ОТГОВОРНОСТТА СЛЕД СЕКСА - НАПРИМЕР ОЖЕНЕНИ НАСИЛА... ХОРАТА ПОМНЯТ И ЗНАЯТ, А ДОРИ ДА СЕ ПРОПУСНЕ ТОЗИ ФАКТ, ХОРАТА ОКОЛО НЕГО ГИ СПОЛЕТЯВА СЪЩАТА СЪДБА.....
ЗНАМ ЗА КМЕТ С ПОД 8 СМ. ДОСТОЙНСТВО, ДРУГ КОИТО НАТУМБИЛ НЕКВА , КОЯТО СЕ Е ЕБАЛА С_ОНЯ, БОЙ ТРЕПАНЕ И НАКРАЬО Я ПРИБРАА...
АЗ СЕ ОБЯВЯВАМ ЗА НАЧАЛНИЦИ /ПО ПРИНЦИП/ С ЧИСТО ИНТИМНО МИНАЛО ........
Re: Взеха ми имота.
10-09-2012 - 19:57:59
Айде това "бистра" да го махне някой.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход