Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

схемата имот на зелено

Публикувано от krisma 
Re: схемата имот на зелено
31-05-2011 - 22:12:06
Личният ми кошмар със схемата "имот на зелено" от фирма "Миртал" още не е приключил 39 месеца лъжи !!! moody smiley
Re: схемата имот на зелено
31-05-2011 - 22:49:10
Quote
iciltd
Здравейте,

Схемата "имот на зелено" отдавна "умря"...

winking smiley

Глупости на търкалета. Схемата си е жива, та дрънка. И въобще не е задължително строителя да ви завлече. Даже напротив.
Re: схемата имот на зелено
01-06-2011 - 14:34:32
Quote
Imotko
Quote
iciltd
Здравейте,

Схемата "имот на зелено" отдавна "умря"...

winking smiley

Глупости на търкалета. Схемата си е жива, та дрънка. И въобще не е задължително строителя да ви завлече. Даже напротив.



Ако някой Ви иска пари за строеж "на зелено", значи Ви смята за истински глупак...

winking smiley
Re: схемата имот на зелено
01-06-2011 - 16:38:21
Quote
iciltd
Quote
Imotko
Quote
iciltd
Здравейте,

Схемата "имот на зелено" отдавна "умря"...

winking smiley

Глупости на търкалета. Схемата си е жива, та дрънка. И въобще не е задължително строителя да ви завлече. Даже напротив.



Ако някой Ви иска пари за строеж "на зелено", значи Ви смята за истински глупак...

winking smiley

Умря имотко , умря.

Че българите не сме научени да четем и разбираме договорите , които ни се предлагат - не сме.Ама не сме толкова тъпи , че да не се учим от грешките на другите.
Re: схемата имот на зелено
02-06-2011 - 00:49:36
И двамата не сте помирисвали пазар на недвижими имоти и сте просто студенти-теоретици.
Имоти в строеж се купуват и ще се купуват докато свят светува. Отделен е въпросът какви имоти, от кого и за кого.
Очевидна не за вас или за клиентите на Миртал в ливадите.
Re: схемата имот на зелено
02-06-2011 - 07:51:09
Quote
Imotko
И двамата не сте помирисвали пазар на недвижими имоти и сте просто студенти-теоретици.
Имоти в строеж се купуват и ще се купуват докато свят светува. Отделен е въпросът какви имоти, от кого и за кого.
Очевидна не за вас или за клиентите на Миртал в ливадите.

Идиотко , Идиотко - пак започна с глупостите.

Дори в момента работя по имот.Разговарям със строители и във връзка с моята работа.Постоянно съм във връзка със строящи хора.Така , че знам.
Re: схемата имот на зелено
02-06-2011 - 09:54:15
От кого и за кого, приятелю. Нали знаеш, има значение в кой отбор играеш.
Re: схемата имот на зелено
23-06-2011 - 21:20:52
Къде точно е трябвало да строй в Манастирски ливади тази фирма?
Re: схемата имот на зелено
23-06-2011 - 21:42:30
avatar
Quote
Imotko
И двамата не сте помирисвали пазар на недвижими имоти и сте просто студенти-теоретици.
Имоти в строеж се купуват и ще се купуват докато свят светува. Отделен е въпросът какви имоти, от кого и за кого.
Очевидна не за вас или за клиентите на Миртал в ливадите.

Ти пък, студенти! Това са бедни отрасли по домовете за изоставени деца тийнейджъри. Аз знам и откъде пишат всичките си писания. От един много задимен пропаднал интернет клуб в "Надежда" застинал в 90-те. Проучил съм ги. Пишат за имоти, защото като деца са израстли в колективни домове и най-голямата им мечта е да имат свой дом. Та затова тук в този форум, такива субекти........

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: схемата имот на зелено
29-06-2011 - 17:23:32
Quote
Imotko
И двамата не сте помирисвали пазар на недвижими имоти и сте просто студенти-теоретици.
Имоти в строеж се купуват и ще се купуват докато свят светува. Отделен е въпросът какви имоти, от кого и за кого.
Очевидна не за вас или за клиентите на Миртал в ливадите.

Никакви имоти на зелено не трябва да се купуват! Точно заради пишман инвеститорите (то в България май други няма). Аз съм купувал два на зелено и очевидно извадих късмет, че се завършиха. Спокойно можеше и да не се завършат. Единия е апартамент, който го забавиха "само" със 6 месеца и строителя толкова се беше ошушкал, че на магия взе акт 16. Другия - един офис в Пловдив, който се забави с година и половина. Там поне се бях разбрал с него (с малко връзки от мои клиенти) да ми даде оборотен офис без наем докато завърши нашия. Ама аз се бях разбрал, останалите "собственици" гледаха и подсмърчаха. Накрая взе акт 16 без да има парапети на половината балкони и някакви тръби стърчаха по коридорите. Сега слава богу, всичко е наред. Никого не съветвам да купува на зелено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход