Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малинова долина - мнения

Публикувано от nikolaj4o 
Малинова долина - мнения
03-04-2011 - 21:19:22
Здравейте,

От скоро обикалям активно с цел до открия оптималния вариант за мен. Търся двустайно жилище, за предпочитане в южните райони и съм с бюджет около 40 хил. евро ( без кредит ). За съжаление на този етап избора в този ценови диапазон не е много голям. Бях се насочил към квартал Витоша, но там предложенията, който си заслужаваха, надхвърляха доста бюджета ми. Това ме накара да поразгледам и от другата страна на Симеоновско, където има доста прилични оферти, а лично аз не виждам голяма разлика между двата квартала ( стига да има изградена инфраструктура около блока). Бихте ли ми казали какво е мнението ви за Малинова долина и дали е добра идея да закупя жилище там ? Предварително ви благодаря.
Re: Малинова долина - мнения
03-04-2011 - 21:21:03
Ако има изградена инфрастуктура и не в някой самотен блок в полето. Защото ще си постои дълго самотен.
Re: Малинова долина - мнения
04-04-2011 - 21:45:56
Благодаря за отговора, но нали уж София се разраствала на юг. В такъв случай би трябвало поляните да се застроят в близките 15ина години. Така или иначе нямам намерение да купувам нищо без построен път и канализация, но бъдещата урбанизация на района също би трябвало да е фактор...
Re: Малинова долина - мнения
05-04-2011 - 13:17:07
Бегай дале4е от Малинова Долина
Re: Малинова долина - мнения
05-04-2011 - 14:52:20
Малко аргументация може ли ? smiling smiley
Re: Малинова долина - мнения
05-04-2011 - 21:15:03
Ти байно не си губи времето да питаш форумните лавове ами стегни навущата и заедно с жената обиколете въпросният квартал. Идете сутрин рано, по обяд и надвечер. Вижте къде са училища и д. градини (ако ги има), разпитайте живущите. И това на къде и кога ще се разраства София не бива да ви занимава, защото никой не знайе.
Хайде със здраве и успех.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Малинова долина - мнения
05-04-2011 - 23:22:57
Съгласен smiling smiley , но все пак исках да чуя и малко различни мнения и може би предложения за сходни по цени, но по-добри като инфраструктура квартали. Така или иначе не чакам на готово, просто използвам всички възможни похвати да взема най-правилното решение. А и нали затова са форумите - да обменяме информация с цел взаимопомощ smiling smiley.
Re: Малинова долина - мнения
06-04-2011 - 00:44:00
За съжаление тук стана форум за оплювки и мн. рядко за взаимопомощ. Да си призная Малинова долина на мен нищичко не ми говори, но дано да се обади др. запознат.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Малинова долина - мнения
06-04-2011 - 11:04:23
Малинова долина е с блокове в полето и никаква инфраструктора. То и за това цените са приемливи. За тея пари си вземи една панелка в Младостите и си свиркай.
Re: Малинова долина - мнения
08-04-2011 - 16:26:04
или тухлен двустаен ново строителство в Люлин
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход