Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?

Публикувано от okorosent 
ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 12:28:04
Апартамент на 18-ти последен етаж в ЕПК. Над него има тавански помещения (мазета).
Освен течащ покрив и евентуално спиране на тока (кардио-пътека по стълбите нагоре) какви други проблеми обичайни за подобен тип апартаменти може да има?

smiling smiley
Анонимен потребител
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 12:32:02
малко повечко да люлее при земетресение
1.9
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 12:34:03
Quote
okorosent
Апартамент на 18-ти последен етаж в ЕПК. Над него има тавански помещения (мазета).
Освен течащ покрив и евентуално спиране на тока (кардио-пътека по стълбите нагоре) какви други проблеми обичайни за подобен тип апартаменти може да има?

smiling smiley

Не знам дали са проблеми, но ...

- Водоснабдяване?
- Веселба при земетръс.
- Непродаваем актив, ако въобще е актив.

Наскоро виидях на прозореца на агенция оферта за подобен. Цената беше грубо два пъти под другите оферти за района.
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 12:57:48
Някой наблюдавал ли е отблизо земетресение от 16 етаж нагоре? Нещата до страх ли опират или до паднали гардероби?
Анонимен потребител
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 13:07:03
Имам приятел живееш на 9-ти етаж в такъв и той твърди, че проблемите с водоснабдяването не са на 18-тия етаж, а на 9-тия. Обясняваше нещо, че блока бил на две врътки и горната свършвала (а не започвала) от 9-тия. Та за да дойде топлата вода при него кажи речи източвал водата на блока.
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 17:57:28
само заради земетресенията тези апартаменти са толкоз нежелани?
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
02-04-2011 - 20:25:07
Ако падне 18тия етаж значи някой по долен изобщо не съществува.
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
06-04-2011 - 00:50:09
Живял съм на последен етаж и ако имаше 30 кв. тераса и прекрасно расположение то мога да кажа че съм щастлив че се отървах и НИКОГА такава грешка. Първи етаж даже е за предпочитане. Приятелю ако е наследство или подарък бива, но пари не давай. Парите се печелят трудно за да ги пилееш!

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
06-04-2011 - 13:07:47
avatar
Quote
Geto
Живял съм на последен етаж и ако имаше 30 кв. тераса и прекрасно расположение то мога да кажа че съм щастлив че се отървах и НИКОГА такава грешка. Първи етаж даже е за предпочитане. Приятелю ако е наследство или подарък бива, но пари не давай. Парите се печелят трудно за да ги пилееш!

подарък??!?!!?!?
Re: ЕПК, 18-ти етаж - какви проблеми да очакваме?
08-04-2011 - 08:23:30
Quote
ПОМЕЩИК


подарък??!?!!?!?

Подарък от тъщата, разбира се! От кого друг?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход