Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги купете си фотоапарати и правете снимки с тях...повярвайте ми не боли!

Публикувано от Продавач 
Колеги купете си фотоапарати и правете снимки с тях...повярвайте ми не боли!
12-02-2011 - 09:36:48
avatar
Аз не мога да разбера фотоапаратите ли са скъпи, шефовете на агенциите ли са стиснати или просто това е някакъв ретро "стил" на офериране без снимки!? Снимките са безплатни, ленти не се проявяват, а в същото време ще си спестим всички много въпроси, безмислени огледи и много време. Даже бих апелирал към всички портали за недвижими имоти - агенциите, които качват оферти без снимки да се таксуват двойно! За да нямаш снимки за мен означава - или обявата ти е фалшива, или не си виждал имота, а за документите му абсурд, или просто ти си един голям мързел...

Вероятно не всички ще се съгласят с мен, но е абсурдно да искаш от клиентите да ти платят 1000 евро, а да не се размърдаш малко.

Скъпи фотоапаратите явно не са

И ако не ти е фалшива офертата значи си...?

И като казвам правете снимки имам предвид - правете снимки то си е за ваше добро, не да ми направите 1-2 снимки и до тук. Да по-добре от нищо, но не виждам какво пречи да щракнеш с пръстчето още 7-8 пъти едва ли ще хванеш мускулна треска... Вземете се в ръце и имайте уважение към клиентите и колегите си, дори ако нямате уважение към вас самите, то моля помислете за тези към които сте насочили вашите оферти...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-12 09:40 от Продавач.
Re: Колеги купете си фотоапарати и правете снимки с тях...повярвайте ми не боли!
12-02-2011 - 10:56:16
Спор няма, снимки трябва да има. При търговските обекти /магазини/ обаче това не е така. Аман от некоректни мераклии /потенциални купувачи или наематели/ и не по-малко от колеги такива.
Re: Колеги купете си фотоапарати и правете снимки с тях...повярвайте ми не боли!
12-02-2011 - 11:04:55
Re: Колеги купете си фотоапарати и правете снимки с тях...повярвайте ми не боли!
12-02-2011 - 16:52:43
avatar
Quote
marzel
Спор няма, снимки трябва да има. При търговските обекти /магазини/ обаче това не е така. Аман от некоректни мераклии /потенциални купувачи или наематели/ и не по-малко от колеги такива.

Не съм съгласен с теб. Така или иначе аз ако съм андрешковец (или колега кокошкар) ще пратя някой на оглед да види кой точно е търговския обект и готово. И ти ще се разходиш да му го покажеш... Ако взаимоотношенията със собственика на имота не са ниво що да се хабим да му го оферираме изобщо?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход