Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Старото тухлено строителство или ново строителство

Публикувано от hunterA 
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 16:23:10
Хе хе, на вашия етаж няма да слизам.
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 16:44:33
avatar
Quote
moskvi4
Хе хе, на вашия етаж няма да слизам.

Не ти стиска, москвич.
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 17:11:06
Правилно 403, нямаш ниво за нашия етаж.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-25 17:24 от bashbroker.
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 17:31:23
Quote
bashbroker
Айде и соцавтомобила се изцепи ! И на него брокерите са му виновни за нещо, ама не е уточнил за какво. Поредният смешник . 408, или нещо си се объркал, или нямаш абсолютно никаква представа от работата на брокерите, или и на теб ти е толкова капацитета, ти кажи кое е вярно.

Аре брокерче,
ще си взема 1 ден отпуска и почваме по твоите оферти ...
На колко им знаеш квадратите на ЧЖП, терасите, коридорите, общите части, изложението
На колко от клиентите си споделил това инфо, да не говорим на колко дори и да те питат си отклонил въпроса. (аз всеки път това питам - поне 100-на и само за 1 имот съм получил интересуващата ме ПЪЛНА и ТОЧНА повтарям ТОЧНА информация)
Е как да Ви обичам безполезни твари?
Е как да Ви дам 3% комисионна?
За ваша жалост аз не съм по-малоумен от вас ...
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 19:55:36
avatar
Quote
bota156

Аре брокерче,
ще си взема 1 ден отпуска и почваме по твоите оферти ...
На колко им знаеш квадратите на ЧЖП, терасите, коридорите, общите части, изложението
На колко от клиентите си споделил това инфо, да не говорим на колко дори и да те питат си отклонил въпроса. (аз всеки път това питам - поне 100-на и само за 1 имот съм получил интересуващата ме ПЪЛНА и ТОЧНА повтарям ТОЧНА информация)
Е как да Ви обичам безполезни твари?
Е как да Ви дам 3% комисионна?
За ваша жалост аз не съм по-малоумен от вас ...

Аре, "специалисте"!
Чувствата са взаимни-такива всезнайковци като теб, дето без да познават човека, без да са видели как работи, плюят жлъчка до задавяне, не стават клиенти на свестен посредник, дори и да искат.
Защото, клиентът може да има винаги право, но простакът- не.
Всъщност, ти не беше ли собственик на огромен апартамент, за който ти били давали над 1000Е/кв.м., ама те било домързяло да го продадеш в пика, нищо си бил от тия- с кристалните топки, дето са знаели кога цените на жълтите павета ще стигнат 149$/кв.м? smoking smiley
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 21:42:03
Quote
камелия
Quote
bota156

Аре брокерче,
ще си взема 1 ден отпуска и почваме по твоите оферти ...
На колко им знаеш квадратите на ЧЖП, терасите, коридорите, общите части, изложението
На колко от клиентите си споделил това инфо, да не говорим на колко дори и да те питат си отклонил въпроса. (аз всеки път това питам - поне 100-на и само за 1 имот съм получил интересуващата ме ПЪЛНА и ТОЧНА повтарям ТОЧНА информация)
Е как да Ви обичам безполезни твари?
Е как да Ви дам 3% комисионна?
За ваша жалост аз не съм по-малоумен от вас ...

Аре, "специалисте"!
Чувствата са взаимни-такива всезнайковци като теб, дето без да познават човека, без да са видели как работи, плюят жлъчка до задавяне, не стават клиенти на свестен посредник, дори и да искат.
Защото, клиентът може да има винаги право, но простакът- не.
Всъщност, ти не беше ли собственик на огромен апартамент, за който ти били давали над 1000Е/кв.м., ама те било домързяло да го продадеш в пика, нищо си бил от тия- с кристалните топки, дето са знаели кога цените на жълтите павета ще стигнат 149$/кв.м? smoking smiley

Да ама не баш = прост двустен си е - 52кв ЧЖП (терасата се брои на 1/2). Абе направо лукс тристаен по новите стандарти.
В това малко апартаментче си живея с кеф, ама планирам деца и ще ми отеснее
Предстои ми продаване на гарсониера и купуване на 3 апартамента - 2 двустайни и един голям = колкото повече,толкова повече, зависи колко пара остане. Не ми се мисли какви нерви ме чакат следващите 1-2 години.
Отсега ви отчайвам повече от 500 евра ЧЖП не давам, комисионна ХЕПТЕН. Ще има да си мечтаете да ви дам 10к евра. 5 агенции ще си направя, 50 човека ще си наема да ми свършат работата, ама на "брокер" пари не давам...
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
25-10-2011 - 22:10:31
avatar
Обичаш да пишеш, не обичаш да четеш- като чукча.:]

Quote
камелия
Чувствата са взаимни-такива всезнайковци като теб, дето без да познават човека, без да са видели как работи, плюят жлъчка до задавяне, не стават клиенти на свестен посредник, дори и да искат.
Защото, клиентът може да има винаги право, но простакът- не.

Ето какво съм ти написала, така че, никой не се е засилил да ти посредничи.:]


Quote
bota156

Отсега ви отчайвам повече от 500 евра ЧЖП не давам, комисионна ХЕПТЕН. Ще има да си мечтаете да ви дам 10к евра. 5 агенции ще си направя, 50 човека ще си наема да ми свършат работата, ама на "брокер" пари не давам...


А, колко си бос, може да се разбере от несъстоятелните ти представи затова, как се " прави" агенция и как се наемат служители.
Ако имаше способности на предприемач, нямаше да си прост изпълнител.smoking smiley
Re: Старото тухлено строителство или ново строителство
26-10-2011 - 08:43:38
Абе bota156 , кой ти каза, че ще си отделя от времето да се занимавам с неудачници като теб ?! Кой ти каза, че ти можеш да ме препитваш мене ? Това знам ли, онова знам ли ?! Смешник си ти . А с това -

"Отсега ви отчайвам повече от 500 евра ЧЖП не давам, комисионна ХЕПТЕН. Ще има да си мечтаете да ви дам 10к евра. 5 агенции ще си направя, 50 човека ще си наема да ми свършат работата, ама на "брокер" пари не давам..."

доказваш колко съм прав и че имаш точно 5 грама по -малко акъл от двама, дето хич нямат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход