Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Комисион и от продавача, и от купувача

Публикувано от tmcdos 
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
12-02-2011 - 23:59:19
фло...на тоя клон все още има твърде много маймуни.Разбирай го като твърде много агенции,гаражни брокери и всякакви други там,кчаили се на клона след 2002-ра година.Имаше и такива,дето се качиха още по-късно.Кризата раздруса клона и част от маймуните изпопадаха.Клонът не се е счупил,но понеже периодично продължавам да си имам работа с представители на тая "професия",съвсем уверено твърдя,че те все още тежат на клона и при това са от към грешния му край-там,дето най-много друса...
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
13-02-2011 - 10:19:33
Ти внимавай да не стане така, да седнеш на края на клона, щото боли...., питай фло.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
13-02-2011 - 11:16:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
айде стига с тези лафове бе Ками.
Замисли се как да оправиш нещата вместо само да повтаряш в стил
"а вие защо биете негрите"

Тинки, никога не съм се изживявала като Господ, така че не ми вменявай дългове, които не ми се следват!
Аз отговарям за това, което казвам и върша, затова смея да си пиша името и не ме е било страх, че някой ще изпищи от работата ми.
Което ме навежда да мисълта, че още чакам да ми се извиниш за клеветите по мой адрес.smiling smiley

Тинки е лъжец и клеветник!
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
13-02-2011 - 11:46:32
Quote
dicho
Ти внимавай да не стане така, да седнеш на края на клона, щото боли...., питай фло.

Дичка колегата говори за маймуните и хоп ..ти се впрягаш от раз ,първосигнално:]
Споко бе,не е казал дичо е на клона,а можеше,пък ти и отива!:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-13 11:49 от фло.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
13-02-2011 - 12:29:40
И на клона ли ти е скучно без мен, русокоске задръстена ? Не си ми симпатичен, за да ти правя компания където и да било.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
14-02-2011 - 23:00:41
Комисионна се плаща за свършена работа.
Всичко друго е измама и злоупотреба с незнанието на хората.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход