Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Комисион и от продавача, и от купувача

Публикувано от tmcdos 
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
13-01-2011 - 23:49:21
avatar
Quote
gekko

@камелия: Многоуважаема, моля прочети коментарите на хората и тези на брокерите в първоначалната ми тема, после кажи пак кой е невъзпитан. А що се отнася до това че съм шмекер, получава се ситуацията "крадеца вика дръжте крадеца". Я прочети навсякъде мнението на хората за брокерите-рекетьори и после коментирай, това кой е шмекер и кой не, по темата за селските хитринки и измамите на брокониерите е писано много.

Гечко, коментариТЕ за измамиТЕ на брокериТЕ, не ме интересуват.
Аз отговарям за това, което пиша и казвам.
И ти отговаряш за твоите думи и действия.
За това, когато се изживяваш като шмекер- рецидивист и пишеш наръчници, при това използвайки каруцарски речник, забележката ми е лично към твоята персона.
И заключението за това, което представляваш е на базата на лично твоите изяви.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
09-02-2011 - 18:24:17
След моята среща с ''представител'' на това съсловие, просто не намирам думи да изразя възмущението си към БРОКЕРИТЕ. Някъде бяха споменати''швабите'', но т.наречените ''шваби'' не биха си позволили подобно отношение към клиенти, както тук в нашата мила родина. Нямам против и 10% да платя, но от мен да се иска само подписа ми накрая. Тук тичането си е за сметка и на купувача и на продавача, а някой с невероятна наглост ми заявява, че неговата работа била да продаде!!!!!!!!! Е КАК БЕ "ДЖАНЪМ" Я СВЪРШИ ТАЗ' РАБОТА!!!!!!! Предполагам, че темата е стара, но не зная къде да търся, просто искам да изразя обидата и огромното си възмущение от Димитър Димитров БРОКЕР и УПРАВИТЕЛ на агенция "Ас Джей-Ди'. Оставям поща и телефон за връзка, ако някой се интересува от подробности. Познайте какво ми е мнението за "БРОКЕРИТЕ" от тук натам?!
Десислава Славова
0897855175
dessl@abv.bg
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
09-02-2011 - 18:29:08
avatar
Quote
desislavaslavova
След моята среща с ''представител'' на това съсловие, просто не намирам думи да изразя възмущението си към БРОКЕРИТЕ. Някъде бяха споменати''швабите'', но т.наречените ''шваби'' не биха си позволили подобно отношение към клиенти, както тук в нашата мила родина. Нямам против и 10% да платя, но от мен да се иска само подписа ми накрая. Тук тичането си е за сметка и на купувача и на продавача, а някой с невероятна наглост ми заявява, че неговата работа била да продаде!!!!!!!!! Е КАК БЕ "ДЖАНЪМ" Я СВЪРШИ ТАЗ' РАБОТА!!!!!!! Предполагам, че темата е стара, но не зная къде да търся, просто искам да изразя обидата и огромното си възмущение от Димитър Димитров БРОКЕР и УПРАВИТЕЛ на агенция "Ас Джей-Ди'. Оставям поща и телефон за връзка, ако някой се интересува от подробности. Познайте какво ми е мнението за "БРОКЕРИТЕ" от тук натам?!
Десислава Славова
0897855175
dessl@abv.bg

Деси, навсякъде има мърша- в твоята професия, също, но това значи ли че и ти си като мършата в стадото?
Анонимен потребител
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
10-02-2011 - 08:28:46
айде стига с тези лафове бе Ками.
Замисли се как да оправиш нещата вместо само да повтаряш в стил
"а вие защо биете негрите"
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
10-02-2011 - 10:31:37
Казусът е готин. Това е същото като един и същ адвокат за двете страни при бракоразводно дело. Едно лице не може да защитава интереса на двете страни по една сделка.

[www.domaza.bg]
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
10-02-2011 - 11:39:27
Quote
IPPI
Казусът е готин. Това е същото като един и същ адвокат за двете страни при бракоразводно дело. Едно лице не може да защитава интереса на двете страни по една сделка.

Има хора, които са се развели с един адвокат. И сигурно като процент са повече, отколкото да се случи, и продавачът и купувачът да са клиенти на една и съща агенция. Това се случва в 5-10 процента от случаите.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
11-02-2011 - 12:26:34
Едно лице не може да защитава интереса на двете страни по една сделка.
---------------------
Явно нито си купувал, нито си продавал и ти, иначе щеше да знаеш, че брокера не е представител, той е само посредник. Тази тема е дъвкана, дъвкана, че не знам да има нещо неизказано по нея, само ще вметна, че няма никакъв проблем да посредничиш между двама души, които имат еднакви интереси. И понеже знам какво ще последва - "Ама какви еднакви интереси, единият иска да продаде на по - висока цена, другият да купи на по- ниска" , ще кажа, че който продължава да смята, че не може двете страни по сделката да имат един и същ брокер, няма представа от това как се правят сделки с НИ.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
11-02-2011 - 13:17:02
avatar
Quote
IPPI
Казусът е готин. Това е същото като един и същ адвокат за двете страни при бракоразводно дело. Едно лице не може да защитава интереса на двете страни по една сделка.

Не позна. Адвокат и посредник са две различни професии, с различен предмет на дейност.
Не е зле да се поограмотиш, ще бъдеш по- интересен на публиката..........winking smiley

пп А един адвокат за двамата при бракоразводно дело- може и го има.
Когато се развеждат по взаимно съгласие и не си търсят нито вина, нито " парцалките" по съдебен път.

Такива ми ти работи.
Когато решиш да купиш или продадеш, ако оставиш вечния си страх " да не настина и да не се мина", ще схванеш че интересите на двете страни не са противоположни.:]
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
12-02-2011 - 17:17:03
Quote
dicho
gekko ,като сте я захапали Камелия защо съветвала клиенти да купуват панелки по 1000 е на кв , като че ги е пребивала да купуват ! Когато цените се качваха като долара по времето на Виденов, ние казвахме на клиентите каква е реалността, а решенията не са били наши и ти това ако не знаеш, значи правилно съм преценил не особеното ти ниво на интелигентност.

Така си е, все пак клиента сам си решава.
Брокерите не са длъжни да знаят накъде ще тръгне пазара, това не е тяхна работа.
Да не са някакви анализатори winking smiley
Пък който им се е доверявал на прогнозите - то си е за него.
Re: Комисион и от продавача, и от купувача
12-02-2011 - 18:18:02
Quote
desislavaslavova
След моята среща с ''представител'' на това съсловие, просто не намирам думи да изразя възмущението си към БРОКЕРИТЕ. Някъде бяха споменати''швабите'', но т.наречените ''шваби'' не биха си позволили подобно отношение към клиенти, както тук в нашата мила родина. Нямам против и 10% да платя, но от мен да се иска само подписа ми накрая. Тук тичането си е за сметка и на купувача и на продавача, а някой с невероятна наглост ми заявява, че неговата работа била да продаде!!!!!!!!! Е КАК БЕ "ДЖАНЪМ" Я СВЪРШИ ТАЗ' РАБОТА!!!!!!! Предполагам, че темата е стара, но не зная къде да търся, просто искам да изразя обидата и огромното си възмущение от Димитър Димитров БРОКЕР и УПРАВИТЕЛ на агенция "Ас Джей-Ди'. Оставям поща и телефон за връзка, ако някой се интересува от подробности. Познайте какво ми е мнението за "БРОКЕРИТЕ" от тук натам?!
Десислава Славова
0897855175
dessl@abv.bg

*smiley_ahh*Съчувствам Ви!
Този Димитър да не би да е нашия форумен колега дичо? Точно същато мислене-хем бил само посредник по запознанства,хем голям продавач и купувач,пък култура и речников запас мале,малееееей!:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход