Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добра инвестиция!!!

Публикувано от vesakkka 
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 18:53:03
И във форумните кратуни. Извън реалния живот.
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 20:20:07
Има имоти избити за 100 и по малко наема, но от хора с глава на раменете и без щъкащите в нея - бръмбари и костенурки smiling smiley И в момента има имоти, които могат да бъдат избити с по-малко от 100 наема..
Познавам няколко души, които са си избили вече покупката от наеми, и аз самият съм избил поне на един имота с плащаният от мен наем. Така че всичко е доста субективно и условно. Но ако гледаме общата картинка и предимно жилищната зона, 150-180 наема е напълно доволно. Ако мине 200, причината едва ли ще е в самият пазар, а по скоро в участващите в него. Един вид - от всяко дърво свирка не става *yes*
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 21:22:45
Незабравяи, че с нетърпение чакаме поста ти за БАНКИТЕ .

Как мислиш за надежда1 панел 4ти етаж 45кв. 27000евро офертна цена?

Благодаря!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-03 21:27 от vesakkka.
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 21:26:38
100 наема - за отличниците, който са си написали домашното.
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 21:28:49
Аз като наемодател мисля, че можем да се опитаме да изпълним желанията на сривлювците за стоте наема, и то най вече като се повишават наемите. По този начин хем вълкът сит, хем агнето цяло, и сички ще са хепи. Перефразирано - дай на хората това каквото искат - 100 наема- нека да са 100 наема. Хем те са прави, хем и джоба ми пълен. Когато например отдавам под наем следващият път (в момента всичко ми е пълно) така ще го включа в преговорите ама така онака 100 наема нали разбирате това е нормалното 100 наема и пак това онова и пак опираме до по висок наем, в края на краищата не пускаме наемателите в имота си ей така за сини очи. И повечко време да поседи празно не е беда ако наемът е добър. Иначе кво да го пусна да мърсува из имота ми? аааа не, ше чакаме нещо да си струва
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 22:10:30
@vesakkka, пиша принципно за практиките в тази сфера. Не съм в занаята smiling smiley И колкото и да не ви се иска, брокерите са 1ва ръка инфо на тезгяха winking smiley
Иначе тази оферта за надежда (като се има на идея, че пада до 26) на пръв поглед изглежда добре. Но трябва да се отиде на място и да се види всичко и провери, че то на пръв поглед.. и аз миналата година ги свърших едни след като се преместих от един бар в един мотел :]
Банките въртят, управляват, стимулират и фалират целият социален и икономически живот на тази планета. Така че каквото и да се изпише, нито ще е достатъчно, нито ще има някаква особена файда от ползата winking smiley

@PERO, звучи гадно, но е истина.. и си мисля ще става все по-близка и актуална. За мен лично, въпреки всичко, ситуацията е позитивна - по скоро мотивира и амбицира, отколкото да накърни нечии лични и финансови интереси smiling smiley А и какво по-хубаво от това да накараш един човек да работи...
Re: Добра инвестиция!!!
03-11-2010 - 23:20:37
За стотен път си прав, Светльо. Лека нощ вече на всички, че утре на работа.
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 09:17:12
Тинки Уинки е прав, сега нещата стават на гюме. Иска се постоянно наблюдение на пазара и огледи и ако ти хареса огън. Това с изчакването още половин - една година?!, щото щели да падат още цените. Как ще реагира пазара при ясни сигнали за раздвижване, ами с повишаване на цените който едва ли ще са с 200-300Е на месец за панелка. По вероятно ще са с по 10-15% нагоре. Всъщност имаше една публикация за цените в София, в някой квартали се качат в други още малко падат. Аз лично гледам какво става във Варна и мога да кажа, че определено има раздвижване нагоре за малките апартаменти. Може и да е временно, но като гледам промоциите на банките.
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 09:59:40
avatar
Quote
Svetlio
Валси, очакваме и твойте съвети все пак. Ако се изчерпват с по-горният ти пост, просто отново се похабваш на вятъра winking smiley

Не чакай съвети за покупка на НИ от Радославчо, той още е под наем, а мина година ... и той още пръска мъдри мисли из форумите
Добре, че поне е от квартала, което показва, че има нюх към локации, освен ако хазяйката не го е натирила междувременно и
аз да не съм информиран. winking smiley
Re: Добра инвестиция!!!
04-11-2010 - 13:17:21
avatar
Quote
Wilson
Quote
Svetlio
Валси, очакваме и твойте съвети все пак. Ако се изчерпват с по-горният ти пост, просто отново се похабваш на вятъра winking smiley

Не чакай съвети за покупка на НИ от Радославчо, той още е под наем, а мина година ... и той още пръска мъдри мисли из форумите
Добре, че поне е от квартала, което показва, че има нюх към локации, освен ако хазяйката не го е натирила междувременно и
аз да не съм информиран. winking smiley

Жив ли си бре Уилсъне?
Какво ти се случи с подписа от миналата година, изгубил си го нещо, а така радваше сърцето и стопляше душата ми с него!
winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход