Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Върти ми се в главата една идея.

Публикувано от DonCorlleone 
bah
Re: Върти ми се в главата една идея.
29-10-2010 - 08:53:16
avatar
Quote
iiujen
Дано не си брокер, имотко ... че ... Но нищо де, успокой се.

Това, че някой споделя мнение, което евентуално не е най-професионалното по казуса, не го прави човек "втора ръка". На един брокер не му е работата да разбира от делби на УПИ-та. Прекалено много са "задълженията", които им възлагате. Брокера е човек, съдействащ само за продажбата на даден имот. Всички юридически "забележки" относно имота се изчистват предварително от компетентни лица - юридически и технически.
Има много казуси, на които най-вярното и точно решение се дава след преглеждане на документацията на имота и задължителни проверки в съответните служби. Нахвърляна тема във форум е просто така - лаф да става. Въз основа на това - констатациите за потенциала и капацитета на някой форумец, не е разумно да се излага толкова смело.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-29 08:54 от bah.
Re: Върти ми се в главата една идея.
29-10-2010 - 10:58:23
Не съм брокер, бъди спокоен. И дървен философ не съм, за да давам съвети без документи и информация. Затова давам само насоки.
При плътност 30% може спокойно едно магазинче от 50кв.м. и едно къще на 100 кв.м. в останалата част от двора, ако отстоянията и формата на парцела позволяват, което, естествено, могат да му кажат само в общината.
Re: Върти ми се в главата една идея.
30-10-2010 - 00:54:00
avatar
ДА SOHM ТИ ВЪОБЩЕ НЕ СИ БРОКЕР...

немога да разбера що толкова ви е срам от професията ви че чак се криете?
Хората са казали - няма срамна професия... освен брокер на недвижими имоти разбира се...
сигурно и застраховки правиш... да допълваш бюджетяsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход