Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помещение за зала за тренировки

Публикувано от dessi_dimova 
Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 12:07:06
Здравейте, от доста време търся зала за тренировки за мой клиент под наем. Залата трябва да бъде в център, Лозенец, Иван Вазов, минимум 150 кв. м, на партерен етаж, цена до около 400 евро.
Re: Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 14:07:56
Няма ли да му е скучно на клиента сам да си тренира? Да му пратим две руси маски да държат гиричките.
Re: Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 14:58:32
Quote
Imotko
Няма ли да му е скучно на клиента сам да си тренира? Да му пратим две руси маски да държат гиричките.

Приятел сериозно, get a life smiling smiley
В нито един форум до сега не съм попадал на толкова самотен "на всяко гърне мeрудия" потребител. Успех, дано ти потръгне в живота.

Иначе по въпроса, какво ще се тренира в това помещение?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-26 16:03 от Kom_Emine.
Re: Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 18:25:02
avatar
Quote
Kom_Emine
Quote
Imotko
Няма ли да му е скучно на клиента сам да си тренира? Да му пратим две руси маски да държат гиричките.

Приятел сериозно, get a life smiling smiley
В нито един форум до сега не съм попадал на толкова самотен "на всяко гърне мeрудия" потребител. Успех, дано ти потръгне в живота.

Иначе по въпроса, какво ще се тренира в това помещение?

МОЖЕ ДА ГО ВЛЕЧЕ КАСАПЛЪКА...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 20:32:25
На такъв необмислен пост от брокерка /срам за благородната професия/, какво друго може да отговори човек. Зала за тренировки търси жената, не фитнес-зала, за клиент точно, не за клиентка, та реших, че някой сам ще си тренира нещо. И понеже 150 кв.м. по принцип за сам човек са много, предложих идея за компания. Ако съм засегнал някоя чувствителна гейска душа, сори.
Не знам на билото на Стара планина какво не му е ясно.
Re: Помещение за зала за тренировки
26-10-2010 - 21:17:56
хаха да брокерка билаsmiling smiley Такива ли почнаха да взимат..
Как е набарала най-правилният раздел за клиента си още се чудя просто *angel*

Иначе не е хич лоша: зала минимум 150кв за макс 400Е и аз търся две такива.... в Лозенец.. :]

Нема се научат и тва е мани
Re: Помещение за зала за тренировки
27-10-2010 - 20:25:39
Залата трябва да бъде в център, Лозенец, Иван Вазов, минимум 150 кв. м, на партерен етаж, цена до около 400 евро.

Егати гетата, преди да го затворят на Ломско шосе за 400Е можеше да се вземе помещение от 20 м2.
Re: Помещение за зала за тренировки
27-10-2010 - 22:56:24
Да бе, те вчера казаха по телевизията че Ломско Шосе било на 2ро място в Европа по наем на търговските площи - веднага след бул. Рожен / естествено заради Илиянци/. В същата класация София беше в топ 3 на топ-лУкейшънитИ в ЕУ. А групата Обеля-Надежда сломи конкуренцията в раздел "най-добро място за живеене в Европа". И така.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход