Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Относно посредническите договори...

Публикувано от alana 
Re: Относно посредническите договори...
09-10-2010 - 19:29:57
smiling smiley то няма нужда от коментар просто smiling smiley Алана
Re: Относно посредническите договори...
10-10-2010 - 15:32:42
то няма нужда от коментар просто
--------------------
Potential_Buyer, що да няма нужда от коментар, коментирай, излей си омразата и ти.
Re: Относно посредническите договори...
10-10-2010 - 15:51:38
Дичо, разбрал си ме погрешно. Не става въпрос за чувства и емоции тук: например "омраза към брокерите" - изобщо не е така - поне при мен. Става въпрос за загубено време, пари, нерви и несвършена работа. Всичко друго са празни приказки.
Аз лично като клиент не желая да изпадам в ситуация подобна на тази, в която е изпаднала Алана - това е. Може би се досещам дори и коя е тази голяма агенция за недвижими имоти.
Re: Относно посредническите договори...
10-10-2010 - 16:53:11
Дичо, не знам защо реагираш така, аз не смятам, че съм изливала злоба, разказах ви ситуацията, поисках съвет, след това ви разказах как се развиха нещата. Нито съм обобщавала, нито съм била злобна. Смятам, че е нормално в тази ситуация да съм изумена и огорчена от агенцията към, която съм се обърнала. Освен това не смятам, че ако някой тук изразява своето недоволство , това е " изливане на злоба". Факт е, че част от брокерите действат непрофесионално и некоректно, не казвам, че това ги прави автоматично лъжци и мошеници, може би става дума за хора, на които това не им е призвание и не могат да се справят, мястото им е в друга професия, но не виждам защо трябва да страдаме ние клиентите. Крайно време е шефовете на агенциите да започнат да селектират служителите си по-прецизно, все пак става дума за посредничество на сделка, костваща много пари, не за препродажба на кило домати, съответно, нормално е да имаме изисквания.
Re: Относно посредническите договори...
10-10-2010 - 19:03:21
alana, нямах пред вид твоята злоба, а това, че по принцип тук се използва всеки случай като твоя за изливане на злоба. В твоя случай имаме хора, които не умеят да си вършат работата, съответно няма да получат пари от тебе, намери по-кадърни брокери и ще видиш, че може да се работи и по друг начин.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход