Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дружба 2?

Публикувано от alana 
CR
Re: Дружба 2?
03-10-2010 - 20:23:00
на колко се обзалагаш?

кога да го направим?

условията са тръгване от спирка 304 блок с 204 (след копенхаген е) в 8 без 15, пристигане 8:30 на спирката с/у гимназия по текстил.

за колата изобщо няма да ти се занимавам, че ще те обера, това със задрътването на колелото на 7км беше весело.

нито е колело, а е детелина, нито от дружба нагоре към цариградско има коли. има коли на 2-та светофара при омв и моста. и те се минават за 3 минути.

п.с. за под един твой наем не си губя времето да дремя по рейсове.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-03 20:28 от CR.
Анонимен потребител
Re: Дружба 2?
03-10-2010 - 20:51:28
Няма смисъл да си губиш времето да се возиш по автобусите.

Предлагам ти да си спестиш парите и да проследиш как се движи автобуса на:
[www.sumc.bg]

С кола е доста по-бавно сутринта.

Quote

това със задрътването на колелото на 7км беше весело
Да съм споменавал задръстване на 7-ми километър?

Говорих за задръстване на 4-ти км. което след 8:30 започва да се предвижва към Окръжна.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-03 20:59 от Тинки Уинки.
CR
Re: Дружба 2?
03-10-2010 - 21:03:03
отказваш облога?!
естествено.

автобуса по график до текстила се движи за 33 мин. реално до 40 стига на 100%. проверено 2-3 пъти преди седмица докато мпс-то беше в бокса.

с кола до бул. българия пътувам всяка сутрин. 25-6 минути при нормален трафик есенно-зимен сезон. всичко над 30 е кофти късмет от дебилни балъци дет са се целунали на цариградско или мокър път.

летен сезон може и за 16-17.

предложението за облог остава отворено. залог минимум 1 твой наем. айде, оставям те да гладиш костюма, че утре-пундрелник и по рейсовете е гъч.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-03 21:04 от CR.
Анонимен потребител
Re: Дружба 2?
04-10-2010 - 10:44:00
4 години съм трамбовал с автобус от Окръжна до Гоце Делчев за да вземам сина си от детска градина.
Всичко зависи от това в кой момент автобуса ще се престори в най-лявата лента. 76 слава Богу спира на Полиграфията, докато някои 204 още след моста за телевизионната се престрояват и може да си откараш 20 минути за левия завой на Орлов мост.
След Орлов мост до НДК са ти сутрин може би към 5-6 най-много 10 минути, защото задръстване няма. Та от тез 45 минути дето говориш 35 поне са от Дружба до Орлов мост.

Quote

от копенхаген по цветан лазаров до цариградско на държавната печатница са 6-7 минути сутрин. оттам надолу още 6-7 мин. общо до орлов мост максимум 12-15.

Сутрин за 6-7 минути от 7-ми км. до Орлов мост.

P.S. не ми знаеш наема в момента, така че не се обзалагай.
Re: Дружба 2?
05-10-2010 - 21:51:53
Не знам как въобще можете да спорите на тема кой панелен комплекс е по-хубав...Люлин, Дружба, Обеля, Овча купел, цялата красота на света се е събрала в тях, а и във всички останали сиви панелни спални в България.!*pardon*. Винаги съм смятала, че изборът на жилище по-скоро би трябвало да бъде прагматичен. Например, аз ще пътувам често до Пловдив, до Бургас, очевидно че най-лесно и бързо ще се измъкна от Дружба, а не да речем от Люлин. Летището ми е близо. Имам приятели и роднини отсреща в Младост, нови бизнес сгради, съответно въможности за нови работни мести, за развитие и съживяване на района. Ако работех в Западните райони, или имах близки хора там бих избрала Люлин, или въобще западната част. Не съм съгласна с мнението, че Люлин е диагноза. Някога може и да е било, но виждате колко нови кооперации се строят и там и в останалите " непрестижни" райони на София, тоест средата се сменя, вече населението е смесено и за никой квартал не можеш да кажеш" тук живеят само интелектуалци, а в съседния комплекс само селяни и простаци"...Човек не бива да страда от предразсъдъци. В момента имам възможност да си купя маломерно жилище в Южните квартали, е, мислила съм много, но честно казано не ми се живее за единия престиж. Предпочитам по-широко и удобно жилище и след покупката останали малко парички в брой за харчене. Друг не би отишъл в краен квартал на никаква цена. Всеки знае себе си, споровете за безсмислени.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход