Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сглобяеми къщи

Публикувано от Chicho Gosho 
Re: Сглобяеми къщи
11-06-2010 - 09:56:17
smiling smiley На север ми е гледката, Пирин, Мелнишките пирамиди...така че там ще да е верандата, големия прозорец smiling smiley Наоколо е поляна, лятото поизгаря тревата, но поне в дворчето мисля да я поддържам зелена smiling smiley Мисля да хакна едни слънчеви колектори за топла вода на ската над къщата...снимки нямам тук, но ще направя тия дни и ще постна.
Re: Сглобяеми къщи
11-06-2010 - 14:22:01
Калине звучи много добре. Виждаш ли, обстановката сама налага избора. Дръж окото си на Пирина за да е добре на душата ти*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Сглобяеми къщи
13-06-2010 - 09:44:34
Със строително разрешение строиш или без - защото ако трябва да подготвиш такова, ще ти отнеме толкова, ако не и повече време от това, което си предвидил за строителство. Иначе картинката изглежда добре. И съветите са Geto са точни / доколкото е възможно по твоите описания/.
Re: Сглобяеми къщи
13-06-2010 - 11:53:15
Аз имам няколко въпроса:

- Бетонния фундамент с "пети" ли ще е в цемята, цял ли ще е или ще е само бетонен правоъгълник, на който ще се опира носещата конструкция
- Носещата конструкция от какво ще е? Метал (винкели)? Как ще се гарантира цялостта на заварките през годините?
- Не виждам баня и тоалетна?
- Покрива?
Re: Сглобяеми къщи
13-06-2010 - 12:58:31
Мисля да строя на земеделска земя, под 10 декара, така че 36 квадрата ще е дървената конструкция.
Основата ще е на пети, всичко останало дървено.
Написал съм "нещо подобно", което не значи точно това.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-13 13:00 от kalin72.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход