Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сглобяеми къщи

Публикувано от Chicho Gosho 
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 17:56:52
Може и да стане като конструкция, ако знаеш какво правиш и е проста, не знам. Не съм се занимавал с такива. Но ти гарантирам че довършителните няма да ги направиш и за 2 години в този режим.
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:15:39
Какви точно довършителни ще ми отнемат 2 години??
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:31:47
Строил ли си?
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:33:40
Не, не съм, затова и питам, и не виждам при положение, че имам парите, какво точно от довършителните работи ще ме забави с две години?
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:41:17
В и К ,ел.,такива довършителни.
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:45:54
Ами като имаш парите, наеми си хора да свършат работа. Идея нямаш колко труд е, а ако нямаш опит и колко бавно става и се правят грешки. Не че няма майстори да правят грешки де...
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 18:56:02
Може и да наема, ще видим. По-скоро си мислех за нещо подобно:

[www.micromedia.li]

[www.micromedia.li]

Като начало, за да се науча, е добре.
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 20:05:09
Хе, хе години че и 2 даже. Човека ти казва че парите го бият през ръцете. С ВиК, Ел., отопление - точно 1 седмица, а с мазане и дограми общо 2-3 месеца*drink1*
Какво го плашите човека.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Сглобяеми къщи
10-06-2010 - 20:11:00
smiling smiley Не че ме бият през ръцете тия пусти пари, но като за това, дето съм показал, ги имам. Според вас, накъде е добре да се обърне верандата с голямото остъкление, при положение, че имота ми гледа на североизток? Но пък е в най-югозападната част на България, така че целогодишно е топло smiling smiley
Re: Сглобяеми къщи
11-06-2010 - 02:34:54
Ееех ама и за това ли *bow*
Изток е добре, ще се наслаждавате с челядта на изгрева. Сложи бани и сервизни помещения на север. Но как да кажа без човек да види заобикалящата те среда, дай баре едно видео, фотографии, абе баре едно вазовско описание на красотите да беше направи. Еее холан*angel*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход