Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как да намеря купувач на проблемен имот?

Публикувано от dmb 
dmb
Как да намеря купувач на проблемен имот?
05-06-2010 - 19:49:50
Здравейте,

Имам имот с висящ съдебен спор. Съществуват ли купувачи на "проблемни имоти". Говоря за някакъв вид по-почтени купувачи, а не за мутри, които ако после изгубят, ще ми създадат проблеми.

По принцип законът е на наша страна и спечелихме на 1 инстанция. Но на 2-ра "стана нещо", и с доста странни аргументи върнаха делото на 1-ва. Предполагам, че става нещо "по втория начин", но тъй като нямам намерение да се надцаквам с рушвети, нито пък знам как се прави, търся по-просто решение.

Апартаментът е добър, на атрактивно място, хубава сграда, добри съседи, чистота. В района няма сериозни спадове в цени. Близо до Докторския паметник е.

Склонен съм да го продам на 50% от пазарната цена.

Знае ли някой как да намеря, ако има, купувач на проблемен имот?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-05 19:55 от dmb.
Re: Как да намеря купувач на проблемен имот?
05-06-2010 - 20:54:06
Пиши ми на лични най - общо за какво иде реч, и ако е интересно да вършим работа.
Поздрави
Re: Как да намеря купувач на проблемен имот?
09-06-2010 - 14:05:41
опиши имота подробно. ако е хубажо местото мога да дам 300-400 еуро на квадратен метър
Re: Как да намеря купувач на проблемен имот?
09-06-2010 - 14:31:40
дай повече инфо - ако искаш на лични
Re: Как да намеря купувач на проблемен имот?
12-07-2010 - 10:08:37
Здравейте,намерихте ли си купувач за имота ,мисля че на всички ще е интересно каква е била развразката.
Поздрави
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход