Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?

Публикувано от потенциален купувач 
Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
23-04-2010 - 10:51:58
Здравейте!
Понеже не познавам особено добре квартала, се надявам да споделите мненията си за "Хаджи Димитър" в София. Става въпрос за евентуална покупка на апартамент, така че е важноwinking smiley. Интересуват ме детски градини, магазини, градинки, транспорт, присъствие на мангали, евентуални бъдещи инфраструктурни проекти в района, въобще основните неща, от които се интересува човек, когато смята дългосрочно да живее някъде със семейството си. От наблюденията и опита, които имам мога да заключа, че кварталът е приличен и близо е до центъра. Прави ми впечатление обаче, че цените на имотите там са сравнително ниски, та вероятно има фактори, които пропускам. Моля, споделете мнения и благодарности предварително!
Re: Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
24-04-2010 - 16:57:47
avatar
Ами аз съм израсъл тук и ми харесва. В последните години стана твърде шумен и бих ти препоръчал да търсиш имот във вътрешната част на квартала. Ако обаче държиш да е ново и тухлено жилище ще трябва да се примириш със шума - повечето нови кооперации са в шемната част на квартала, защото до преди няколко години там бяха предимно къщички. Останалата част на квартала е вече устроена. Аз бих предпочел спокойната обстановка, но ти си знаеш. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
26-04-2010 - 19:34:17
Привет*write*
благодаря за мнението. Доста пъти обиколихме квартала, хареса ни доста, а и жилището е добро. Може скоро да станем съседиwinking smiley
Все пак ми се щеше да чуя повече мнения, но доколкото се ориентирам из този форум, ми се струва, че всички само се дърлят на тема ЦЕНИ...
Re: Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
26-05-2010 - 13:44:28
avatar
основен проблем са ниско прелитащи самолети - оказва се че е близо до летището...
по-близо е само Левски smiling smiley
Re: Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
26-05-2010 - 14:02:16
Не знам ама цените са като в Лозенец. не се шегувам за жалост.
То верно че аз предпочитам Хаджи-то пред Лозенец (по разорана нива нема никъде) ама при другите хора не е така.
Re: Мнения за кв. Хаджи Димитър, София?
26-05-2010 - 15:07:23
Аз също съм кореняк хаджи димитровец.
Разбира се ако правим сравнения с състоянието от преди да дойде свободията стандарта е паднал, но така е навсякъде. Въпреки всичко квартала е изключително добре уреден с всички комуникации, а уникалната близост с идеалния център е едно мн. добро предимство. Хубави детски градини бол, но ти все пак трябваше да споменеш нещо по-конкретно като местонахождение. Аз бих препоръчал района около поликлиниката и фантастико.

Добре дошъл и да сте живи и здрави*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход