Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kakvo mislite za tozi obekt??

Публикувано от emiliano 
Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 09:11:48
Zdraveite mislia da si kupia edno apartament4e tuk - [infinityproperty.bg] ! Bih iskal da cuya mnenieto na forymnite kapaciteti za mestopolojenieto i dali cenata ot 1000 evro na kvadrat na tozi etap e dobra za tova kacestvo. Vie kak mislite ?? Mersi predvaritelno za vsichki mnenia!! Uspeshen den!!!
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 09:14:31
извинявайте че писах на латиница но не работеше кирилизатора!!
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 10:18:04
avatar
Мисля си, че е един посредствен опит за реклама на закъсал финансово предприемач. winking smiley
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 11:00:41
Локацията е чудесна. На тиха уличка, но в същото време близо до магистрала, парка и 20 мин пеша до Университета. Все пак трябва да проверите конкретната денивелация на улицата, през зимата това е много важно.
За качеството на предлаганото няма как да съдим по един рекламен сайт. Това, че има опция за подземен гараж е чудесно, но някои неща в проекта са спорни.
Иначе - цената от 1000 евро/кв е нормална за ново стрителство в този добър район. Притеснителното е, че е на зелено....
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 11:12:22
валсодар не позна не е опит за реклама, а мой опит да си сверя часовника с мнение на безпристрастни наблюдатели - хора които нямат финансова изгода нито да ми кажат че е боклук нито да ми кажат че е супер, именно тази безпристрастност на социалните мрежи ме кефи!!
иворад да леко е стръмна уличката и на мен ми се видя 1000 евро много за на изкоп също ми се струва че са раздадени много апартаменти обезщетение като гледам колко много излизат на сайта продадени сега на зелено в тази криза май по скоро са обезщетение на собствениците на парцела!!
PMP
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 11:22:39
Здравей, живея до въпросният обект. Заглеждал съм го многократно. На фона на останалите кочини изглежда добре, единственото притеснително/освен ценатаsmiling smiley/, е че по обекта не се работи от няколко месеца...
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 11:24:37
Quote
PMP
Здравей, живея до въпросният обект. Заглеждал съм го многократно. На фона на останалите кочини изглежда добре, единственото притеснително/освен ценатаsmiling smiley/, е че по обекта не се работи от няколко месеца...

А, ето това е наистина полезна информация!
10Х*ok*
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 12:36:02
Quote
emiliano
Zdraveite mislia da si kupia edno apartament4e tuk - [infinityproperty.bg] ! Bih iskal da cuya mnenieto na forymnite kapaciteti za mestopolojenieto i dali cenata ot 1000 evro na kvadrat na tozi etap e dobra za tova kacestvo. Vie kak mislite ?? Mersi predvaritelno za vsichki mnenia!! Uspeshen den!!!


И къде го видя това качество, че не разбрах? Аз виждам един изкоп и 3D картинки. За качество може да се говори при напълно завършени обекти. Иначе е само обещание за качество. Иначе мястото не е зле. Аз лично не бих си и помислил да влагам пари в изкоп. Рискът е огромен. Както и предлаганата цена. Бягай далеч от обещание за построяване. Аз се съдя от 2 години с моя строител, който също ми обеща да построи, но не си спази обещанието. И сега парите ми са хвърлени на вятъра. Не се занимавай ти казвам.
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 13:04:58
avatar
Интересни са гаранциите.
За подобни случаи, когато насреща имаш само чертеж и дупка в земята, кликвайки на бутон Гаранции, очакваш да видиш истински гаранции, издържани в юридически и финансов аспект, а там какво - справка за строителните материали, които хипотетични биха били вложени в обекта?!

Шменди капели - последно хвърляне за наивници.
1000 евро на квадрат!
На едното голо обещание - Ти дай ся парите, а ние после ще видим!
Браво от мен!
Анонимен потребител
Re: Kakvo mislite za tozi obekt??
20-04-2010 - 13:08:04
Като гледам така:
1) първи и втори етаж ги забравяш - единия е на земята, другия е издаден навънка
2) 5, 6, 7 също ги забравяш. Над 5-ти има тераси, другите два са "покрив"
3) На 3 и 4 етаж има 4 апартамента - един двустаен и 3 тристайни. Общите им части клонят към 25%.

Тристайните по 72.96 м2 (13-ти и 19-ти) едната стая е бая крива, влизаш директно в хола (то хол ли е, коридор ли е) и оттам като от гара разпределителна по стаите.
18-ти апартамент по връзва окото ама стаите са кутийки - предполагам нещо от сорта на 3 на 4 със стените мерено, добре поне, че не са се опитвали и тоалетна отделно да му слагат.

9-ти и той горе долу става ако търсиш двустаен. Стаята (спалнята) му поне е нормална - нещо от сорта на 3.5 на 5.

С други думи от целия блок има един двустаен и един тристаен дето горе долу стават за нещо.

Бих ти препоръчал да се разходиш из новопостроените сгради - има бол апартаменти готови и да видиш какво значи примерно стая 3 на 4 със стените, или триестаен амартамент 80 м2, защото то така на рисунка хубаво изглежда ма понякога няма къде един гардероб да сложиш.

Нищо не се споменава как се издава това нещо - да не е шпакловка, замазка и тапа.
1000 е/м2 на дупка с 25% общи части - малко множко ми се вижда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход