Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся брокер - помощ!!!

Публикувано от lana83 
търся брокер - помощ!!!
05-06-2006 - 23:22:33
здравейте!!!

предварително ви благодаряsmiling smiley)))

от известно време се занимавам с проучването на обяви за покупка на апартамент и до този момент съм си все още на този етап..........

стигнах до заключението, че за да си сварша работата ще трябва да потарся помощ - и не защото не мога да открия нищо, а защото нямам физическата възможност.............

но тъй като се рових известно време във форума, отзивите на доста голяма част от вас са доста негативни относно брокеритеsmiling smiley))

за това моля да ми препоръчате такива, на които бих могла да се доверя
за да избегна откритата реклама, можете да ми пишете на e-mail: nadia_didy_kay@yahoo.com

отново благодаря!!!
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 00:13:18
миналата година си купих офис с помоща на България 21 супер бързи и отзивчиви за мен беше голямо удобство че работят събота и неделя защото аз работя по 10 часа на ден от понеделник до петък. през март тази година използвах техните услуги отново за продажбата на един парцел в горубляне. много са готини. телефона им го знам наизуст 875-70-75
Petar(Peter)
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 00:27:40
Момичето специално си е оставило е-майла, обяснило е, защо го оставя, а ти ходиш да обясняваш, колко били готини твоите хора и как наизуст си знаел телефона им. Българска работа, без коментар....
някой
Мошеници
06-06-2006 - 08:02:37
Така, за borovo8.

Момчето прави реклама на bulgaria21. Той ползва техните услуги... Нека направим една кратка справка в интернет, кой е borovo8.

Намираме това след малко търсене:

[www.register.bg]


И там четем:

Administrative contact
Name: Stefan Stoyanov
Organization: Bulgaria-21 Ltd.
Address: 1 Andrey Lyabchev Blvd., office 508, BG-1000 Sofia
E-mail: borovo8@yahoo.com
Phone number(s): +359 2 8757075 +359 89 8651581
Fax number(s): +359 2 8757061
NIC handle: SS107-BGNIC


С удивление забелязваме email-а на лицето. Borovo8!!!! Bulgaria21 Ltd!!!! Какво невероятно съвпадение. Браво Стефане!!! Твоята фирма е супер, нека момичето да види що за хора сте! А, нещо да ми кажеш, Стефчо? Като мамите хората, правете го без да забелязват!
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 09:12:24
Здравей,
може би аз съм Брокерът.
Незная какво точно да Ви посъветвам. Агенции много... Брокери също.. Аз работя от 15 години с имоти, но до преди 2 години съм работила за голяма строителна компания и съм се занимавала с имоти само във строеж... и когато ми се наложи да купувам и продавам жилище се срещнах с големи проблеми. По-късно си дадох сметка, че проблемите идват от това, че не съм наясно какво точно искам. Винаги има някакъв компромис ... с район, етаж, цена, съседи.
*** Моят съвет е - обясни съвсем точно на своя брокер какво искаш /с каква цел купуваш жилището? смяташ ли да е вечно точно това жилище? какво е важно за теб при избора на жилище... изобщо всичко което се сетиш. / По този начин ще си загубите най-малко взаимно времето и резултатите ще бъдат по-добри.
Успех!


Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 12:23:27
голям смях е цялата група особено готината фирма
някой
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 12:49:39
Алоооо, Стефчоооо.... И "шефката" Тони:

Name: Antoaneta Mladenova
Organization: Bulgaria-21 Ltd.
Address: 1 Andrey Lyabchev Blvd., office 508, BG-1000 Sofia
E-mail: antoinetteg71@yahoo.com
Phone number(s): +359 2 8757075 +359 89 8888458
Fax number(s): +359 2 8757061
NIC handle: AM62-BGNIC

Извинете се на жената, моля ви! Извинете се и на останалите читатели на форума! Хайде! Ще ви напиша из всичките форуми в Българското Интернет пространство ако не го направите - dir.bg, abv.bg - където се сетите. То и без това толкова много хора ви гледат сеира в момента. Дайте един коментар!
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 12:56:17
Самият факт, че на някое брокерче може да му хрумне да си прави реклама по този идиотски начин, говори достатъчно за нивото. Какво има да говорим повече....
naceff
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 13:09:47
Като не четат специализираните медии - така ще се случва!

Колко пъти сме ги излавяли в миналото (дори в близкото) и най- доброжелателно им е обръщано внимание, че не може да се отнасяш към публиката като към малки деца.
И постоянно иде някой нов и пише фрази, взаимствани от евтин и прозрачен сценарий. Мъка.
к2
Re: търся брокер - помощ!!!
06-06-2006 - 13:17:38
Re: Агенция за недвижими имоти АДРЕС
Изпратено от: borovo8 (IP съхранено)
Дата: February 6, 2006 01:16AM


Obadi se na vseki drug no ne i na adres, te se opitvaha da mi prodavat moia apartament 6 meseza, i nisto ne napraviha, ne mi vrestaha obajdaniata, i izobsto ne im pukashe za nisto, a plus tehniat komision iskat i DDS orgore. edin priatel mi predloji negovite brokeri Bulgaria 21, super vazpitani i ogovorni, te mi prodadoha apartamenta za 3 sedmizi na po-visoka zena otkolkoto adres se opitvashe za 6 meseza. az sam mnogo dovolen ot tiah
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход