Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

оценки

Публикувано от kaka veska 
оценки
29-03-2010 - 18:28:18
Здравейте, колеги!

От скоро съм в бизнеса - тка се случи,ч е покрай кризата сключих няколко сделки и сега с лични контакти реализирам сделки. Искам да ви питам за оценителските компании - кой ползвате за оценка на имотите. Напоследък работя с Адванс www.ocenki.bg и банките приемат техните оценки. Като цяло съм доволна. Вие какво мислите? С кои работите?
Благодаря за мнението предварително!
Re: оценки
29-03-2010 - 18:58:47
Аз какво мисля -- жалък опит за реклама.
Re: оценки
12-07-2010 - 16:05:06
avatar
Абе хора, пишете направи а не така завоалирано и най-голямия глупак го вижда този жалък опит за реклама
Re: оценки
14-07-2010 - 20:36:44
Явлена също. Не съм от Явлена, но сме ползвали, както и наши клиенти техни оценки.
Re: оценки
14-07-2010 - 20:55:29
avatar
Quote
kaka veska
Здравейте, колеги!

От скоро съм в бизнеса - тка се случи,ч е покрай кризата сключих няколко сделки и сега с лични контакти реализирам сделки. Искам да ви питам за оценителските компании - кой ползвате за оценка на имотите. Напоследък работя с Адванс www.ocenki.bg и банките приемат техните оценки. Като цяло съм доволна. Вие какво мислите? С кои работите?
Благодаря за мнението предварително!

вие мадам по-полека ,че така по 3ма падат едновременно *angel*
а лекарите са ни на приваршване *yes*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: оценки
14-07-2010 - 21:28:18
Явлена импакт
Re: оценки
14-07-2010 - 21:43:40
avatar
Quote
harmanja
Абе хора, пишете направи а не така завоалирано и най-голямия глупак го вижда този жалък опит за реклама

То пък щото ти не пишеш глупости само заради петте линка накрая? И после "продавам връзка по форуми - 5 лева на месец" :}
Re: оценки
14-07-2010 - 21:50:35
avatar
тва е то SEO оптимис-атор :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: оценки
15-07-2010 - 01:07:58
avatar
Quote
jores
Явлена импакт

МЕРСИ
НИКОГАШ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
CR
Re: оценки
18-07-2010 - 10:01:23
м/у адрес и явлена, явлена са по-трезви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход