Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Открих своя имот да се предлага от брокер,на който не съм разрешила да копира снимките ми и да предлага имота ми

Публикувано от koleva77 
Брокер 9-Донякъде съм съгласен с това.

Просто идеята относно @TZARS беше да не се нападаме и да се драчим и да се обиждаме, всеки има някакви възгледи, а това че ги споделя, означава, че е способен да ги променя - нека да няма караници и излишни обиди - не да се женим и да си правим сдружения и да си менкаме оферти и тем-подобни глупости, които явно не се получават поради липсата на бизнес култура в много от нас (в това число и моя милост) - нека просто да се говори по същество - аз например имам нуждата да обсъждам проблемите от практиката с други себеподобни, но не да си мерим дължината на ... стажовете и цитатите от книгите на Тръмп "Как да стана милиардер" - а просто да говорим нормално по същество и конструктивно ...

Но брокер,който има претенцията да е брокер и да твърде ,че имот се продава с 200ани и се обслужва по-добре административно -правно.Как да кажа ..ти го прецени!??Дано да се е объркал колегата...или да сме го разбрали погрешно.winking smiley
Quote
Въртоглав
Но брокер,който има претенцията да е брокер и да твърде ,че имот се продава с 200ани и се обслужва по-добре административно -правно.Как да кажа ..ти го прецени!??Дано да се е объркал колегата...или да сме го разбрали погрешно.winking smiley

Ясно, да това е негов възглед, според мен също е много погрешен, може би @TZARS може да промени този възглед - нали за това е дискусията, да се споделят възгледи - ясно е че в бизнеса ни, малко от нас ходят на някакво обучение ... повечето от нас имат една степен балалавър по стопанско управление например (което знаете колко общо има с имотите), някои от нас са лицензирани оценители най-често без практика и гледат поне веднъж годишно да ходят на някакво обучение (което си е крайно недостатъчно)... и много от нас не могат да определят кое е правилно и кое не, затова трябва да се дискутира и споделя ...
Ако това е същата Наташа Петрова брокер на недвижими имоти с моб номер 0889336034. То никога не я пускайте като наемател в своя дом.
Равносметката след нея е: неплатени сметки за ток, вода и парно, мръсотия и смрат, пълен погром над мебелите Ви.
И само си представете, това е брокер и УЖ, трябва да защитава интересите Ви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход