Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво да правя?

Публикувано от misho33 
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 19:29:21
Quote
misho33
Мечтата ми е да си купя/построя китна къщичка близо до София и там да изградя живота си.
Мечтата ми е за малка къщичка (50кв) близо до София (10-15км), която с моите две ръце да стегна и направя приятно място за живеене.

.

Мечтата ти никак не е евтина на този етап.
Пожелавам ти да я съхраниш в този вид и да не се отплеснеш по някакви дяволски изкушения.*beer*
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 19:35:56
Не се сърдя. Не виждам връзката между икономиката на България и моята работа. Та аз работя средно 60-80 часа в седмицата и няма много хора, които могат да се похвалят с това. Както и да е, не е това обектът на нашата дискусия.
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 19:43:48
avatar
Ако не си женен и нямаш деца, тогава е по-изгодно да си стоиш при вашите, за какво да се натикваш с пари, при положение, че има къде да живееш безплатно?

italinea.net
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 19:49:15
Quote
ekoflex
Ако не си женен и нямаш деца, тогава е по-изгодно да си стоиш при вашите, за какво да се натикваш с пари, при положение, че има къде да живееш безплатно?

Не съм женен, нямам деца, но това трябва да се случи, при това е желателно да е скоро. А при нашите - живея само поради липса на възможност за друго (не си заслужава разхода).
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 20:02:28
Quote
misho33


Не съм женен, нямам деца, но това трябва да се случи, при това е желателно да е скоро. А при нашите - живея само поради липса на възможност за друго (не си заслужава разхода).
winking smileyИнвестирай 1/3 от спестеното в стайлинг, с 1/3 осъществи маркетингово проучване на момите за женене с добра зестра в периметъра на тия 15 км. и с останалите си спретни запомняща се свадбена церемония!Останалото е песен!*drink1*
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 20:11:16
avatar
Мишо,

в този случай наистина най-доброто е да търсиш заможна съпруга, файда от натикване на пари в имоти няма, ето колко много хора във форума го казват и повтарят това

italinea.net
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 21:35:25
Мишо,
да си ми жив и здрав!
Семейно огнище се прави от двамата, а чак после , когато
децата си стъпят на краката си мисли за нещо лично.
Та! Първо булката, после малко под наем ...... и взимате
решението заедно -за цял живот!
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 21:53:25
Браво, Парцалев. Мнението на годината. Коя мома ще отиде на 15 км. от София!!!
Мишо, послушай го. Ако си купиш имот без достатъчно пари, това ще те ангажира емоционално, финансово, физически и всякак. Не ти трябва.
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 21:57:36
avatar
Quote
partzalev
Мишо,
да си ми жив и здрав!
Семейно огнище се прави от двамата, а чак после , когато
децата си стъпят на краката си мисли за нещо лично.
Та! Първо булката, после малко под наем ...... и взимате
решението заедно -за цял живот!

Абсолютно вярно. Ако не ти трябва имот за нещо конкретно, тогава защо да даваш пари. Ще купиш тогава, когато му дойде времето!

italinea.net
Re: Какво да правя?
13-03-2010 - 22:04:42
Quote
ekoflex
Quote
partzalev
Мишо,
да си ми жив и здрав!
Семейно огнище се прави от двамата, а чак после , когато
децата си стъпят на краката си мисли за нещо лично.
Та! Първо булката, после малко под наем ...... и взимате
решението заедно -за цял живот!

Абсолютно вярно. Ако не ти трябва имот за нещо конкретно, тогава защо да даваш пари. Ще купиш тогава, когато му дойде времето!


Как да купи, като трябва да се набълбука с кредит и да плаща цял живот - има ли смисъл
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход