Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Достигнато ли е дънно или е времмено затишие

Публикувано от KPetrov 
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 09:31:33
Здравейте,

Благодаря за мненията, Мисля да почакам още половин година поне. В банката има достатъчно кинти за желаните имоти без ползване на кредити. Просто не давам пари ей така щото някой иска, за надценени стоки. Евтино стройтелство представено за луксозно калпави разпределения, калпави дограми, калпави врати плочки липса на асфалтови пътища места за паркиране изобщо не ми се говори как пробутват най скапаните продукти за луксозно стройтелство, има много непросветени хора. А и не искам да се занимавам все още с брокери, преди н'яколко годоини останах отвратен от тях, толкова лъжи за толкова кратко време да ти наговорят просто е потресаващо, човек като ходи на оглед трябва постояно да мисли как да не го прецака брокера. Добре чя съм видял как е и по другитер страни а и баща ми е в стройтелството. Графиките си отразяват много добре нещата, навсякаде се ползват и броя на обявите за мойте критерии се увеличава, макара че са осреднени.


Дано кризата даде светлина на всички в България за реалното си състояние в което сме.
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 12:14:14
Супер скъпо е още, ама уникално скъпо.
Само един пример за ориентир - аз по него се водя и такива цени чакам (300евро чиста площ, все пак имам само 25к)
Къща РЗП(заедно с кулата) -460м2
-цена на груб строеж(общо) -112 700лв.
-цена за 1 м2 -245лв.
–ЗП -125м2
-човекодни -518
-време за изпълнение -37 дни
-етажи -3
Това е от направи си сам форума!
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 12:14:28
Като ми напишат "строЙтел" и "баща ми /баба ми, дядо ми, братчеда/ е в строЙтелството", ми става ясно за какви хора става дума.
?
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 12:35:18
avatar
Ние вече сме на дъното.
Лошото е, че дъното е меко и можем да потънем до шия.

Еврото идва към България.
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 13:15:42
Quote
Imotko
Като ми напишат "строЙтел" и "баща ми /баба ми, дядо ми, братчеда/ е в строЙтелството", ми става ясно за какви хора става дума.

Ти не виждаш ли, че тортко сам си пише, с несъществуващите си няколко ника уж :}
Има някакви проблеми човека (може да е с пловдивската фирма незнам), но определно е доста ниско интелигентен, след като подценява хората толкова глупаво smiling smiley

То и прадедо му е в строителството и е от най-светнатите по-принцип, но това не пречи да пуска смешни, подвеждащи и определено "сривьовски" теми, с целта и идеята на които вече и куцият кон от Горнидол е запознат
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 14:55:09
Почти няма вариант да купиш точно на дъното.Както и обратното-с предвиждания да продадеш на върха.Заради липсата на достоверни данни в БГ,това е много повече късмет.Т.е. ако гледаш графиките,ще разбереш къде е било дъното едва когато отмине.
Лошото е.....че бая станахте хората,дето го чакат това дъно и ако продължавате така да нараствате като бройка,ще си изиграете много лош номер в един определен момент нейде в бъдещето.
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 15:04:19
Quote
KPetrov
Здравйте,

.... Чудя се дали графиакта на първа страница в имоти нет отразява реално ....
Според мен тази графика отразява, че нещо не е наред с имоти нет. Потъва този сайт ми се струва. Причините ми са неизвестни.
?
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 15:08:41
avatar
Тортко и Имотко са различни хора.
Тортко е с хостинг в Канада, а Имотко е с Бг.

Еврото идва към България.
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 15:09:40
avatar
За всички които чакат дъното да не се притесняват и да не бързат да скачат в гьола.
Дъното щяло да бъде равно и доста дълго..........:]
Re: Достигнато ли е дънно или е времмено затишие
19-02-2010 - 15:32:01
Imotko не всички може да сме компетентни по всички въпроси. Обичаш или не баща ми е от повече от 30 години в строителството, с построени 10тки блокове/кооперации болници и други неща не е работник аз се занимавам с други неща. Спирам да пиша.

Аиде със здраве всички в форума.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход