Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

имот в чужбина

Публикувано от tot 
tot
имот в чужбина
11-02-2010 - 22:48:49
Нека хората, които са закупили имот в чужбина споделят своя опит в търсенето, състоянието на пазара в съответната страна, под наем ли дават имота си, сложна ли е цялата процедура при покупката, както и всякаква полезна информация...
Ползвали ли сте посреднически фирми..., ако да - български ли, каква комисиона ви искат и свършили ли са поне добра работа.
След офертите в Маями, Берлин, Анталия и т.н. цитирани тук във форума мисля, че някои хора ще предпочетат за 40 хил. евро да си вземат апартаментче във Виена, Мюнхен или Берлин вместо за тия пари да инвестират в панелка в Младост например.(тези, които са решили да инвестират парите си в имоти, разбира се)

п.п. Надявам се има колеги, направили такова упражнение имот в чужбина smiling smiley
Re: имот в чужбина
12-02-2010 - 01:56:50
Господин Тот, ти като представител на АНИ търсещ търговски контакти ли питаш или е някакво упражнение?
tot
Re: имот в чужбина
12-02-2010 - 03:47:14
Точно така, прегледай малкото ми постове във форума и ще разбереш дали съм брокер....хаха
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход