Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Старата тухла

Публикувано от tot 
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:00:05
Камелия,ако обичаш не ми приписвай собствените си комплекси и се успокой,че с тези слаби нерви си за никъде.Ще те отнесе някой инфаркт,та да ми тежиш после на съвестта цял животspinning smiley sticking its tongue out
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:00:19
avatar
Quote
alana
Не говоря за хипермаркети,транспорт,мебелни магазини и заведения.Имам предвид средата и манталитета на хората.Но виж,с това,че из квартала се разхожда едър ,рогат добитък съм напълно съгласна.Само да добавя,че основно се разхождат примати и селски говеда.
И ти не знаеш за какво говориш- приматите и селските говеда, чиито представител и говорител си, не се разхождат тук. Вашето гето е в Манастирски ливади.
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:03:49
Извинявай ,но не приемам офертата да съм ти говорител,разбирам,че явно общуваш само с мучене и имаш крещяща нужда от такъв,но съм малко гнусливичка:]
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:10:12
avatar
Quote
alana
Извинявай ,но не приемам офертата да съм ти говорител,разбирам,че явно общуваш само с мучене и имаш крещяща нужда от такъв,но съм малко гнусливичка:]

Хи,хи! Ами посети нужния специалист, бе моме! Ще ти даде нещо за оформяне на гънки, че да схващаш написаното без чертеж!
С тоя незавиден интелект, нямаш право да си гнусливичка, ако не искаш да умреш от глад в София.........
?
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:22:42
avatar
Дами, успокойте напрежението.
Във всеки голям град има крайни квартали - не добре уредени и по-пъстри откъм население.
За голяма част от живущите, тези райони са трамплин към изпълнение на мечтите си за идеален дом.
Сигурно 70 % от народа е преминал през такъв етап. Нека има толерантност.
Не можем всички да сме родени срещу НДК-а и да живеем в супер мезонети в кв.Лозенец или на Витошка.

Еврото идва към България.
tot
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 22:38:48
Идеята ми за тази тема беше да разбера какво жилище да търся ако евентуално тръгна да купувам.
Старата тухла - много стара, иска подмяна на инсталации, ВиК и т.н. , на външен вид са зле...., за да намериш хубава трябва да е центъра, което е бая цифра...
Ново строителство - без коментар
Панел/ЕПК - доста оферти в прилични квартали на добри цени. Само че не се знае дали след 10-15 год. няма да почнат да ги бутат.
ей така като почнеш да се чудиш и става голяма лудница...

п.п. Живял съм в панел и в стара тухла на ул. Черковна. От панела никакви оплаквания нямам, а от старата тухла - високи тавани, мухъл по стената на едната стая.
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 23:01:50
avatar
Quote
alana
Камелия,ако обичаш не ми приписвай собствените си комплекси и се успокой,че с тези слаби нерви си за никъде.Ще те отнесе някой инфаркт,та да ми тежиш после на съвестта цял животspinning smiley sticking its tongue out

Не се притеснявай, нервите са ми калени- колко години вече такива като теб- от кол и въже, ми се мотат из краката...........
Наритвам ви само, когато се вземете прекалено насериозно и почнете да ръсите тъпотии без мярка.
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 23:13:30
Не знам от къде направи извода за селянията в Люлин...нямам такива впечатления,а мен селянията по принцип ме дразни.Понеже имам намерение в бъдеще да се пренеса извън Сф,се хващам,че кварталът много ме е разглезил.Много магазини,бърз транспорт и т.н.
За бутането на панелите...нещо имам съмнения да се случи толкова скоро.
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 23:20:27
avatar
Quote
salvador
Не знам от къде направи извода за селянията в Люлин...нямам такива впечатления,а мен селянията по принцип ме дразни.Понеже имам намерение в бъдеще да се пренеса извън Сф,се хващам,че кварталът много ме е разглезил.Много магазини,бърз транспорт и т.н.
За бутането на панелите...нещо имам съмнения да се случи толкова скоро.

Откъде я е направила- от селските сбирки, когато са решили да " бегат на София"..........
А за панелите- наблюдавай циганските блокове- щом след толкова години безобразно неподдържане и подкопаване, не са мръднали, прави заключение за другите........smiling smiley
Re: Старата тухла
05-02-2010 - 23:56:23
Ако ще си говорим за селяния мен най-много ме дразнят пушачите, които си хвърлят фасовете безразборно. Много ги наблюдавам. Има ги всякакви и от Факултета и от Витошка. Изхвърлят ги, за да се качат и на трамвай и в S-класа.
Ако ще си говорим за стари и нови тухли, днес в офиса дойде адвокат, чийто клиент е построил 200 000 /двеста хиляди/ кв.м. РЗП. и предпочита стара тухла.
И малко встрани от темата. Адвокатът дойде, за да ползва нашите услуги при покупко-продажба на недвижим имот. И не е първият ни клиент от адвокатурата.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-06 00:10 от dragula.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход