Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Градска тоалетна

Публикувано от ? 
?
Градска тоалетна
02-02-2010 - 09:41:24
avatar
Смятам да инвестирам в строеж на частна градска тоалетна.
Според мен, това е неразработен сегмент от пазара на имотите.
Дали ще сбъркам с инвестицията си ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 09:49 от ?.
Re: Градска тоалетна
02-02-2010 - 10:04:52
Подобни мисли си спомням, че споделяше един познат преди 10-ина години. Идеята не е лишена от смисъл, но си мисля, че появяването на градски химически тоалетни ще обезсмисли цялото начинане да се СТРОИ такава. Химическата можеш да си я сложиш където си поискаш, докато тухнената...
Даже ми е чудно защо още ги няма тези химически чудеса за човешкото облекчение. Помня как в Барселона ги гледахме като теле железница още през средата на 90-те smiling smiley...от друга страна се досещам каква може да е причината...confused smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 10:11 от Zrfv.
Re: Градска тоалетна
02-02-2010 - 21:11:44
avatar
Quote
Zrfv
Подобни мисли си спомням, че споделяше един познат преди 10-ина години. Идеята не е лишена от смисъл, но си мисля, че появяването на градски химически тоалетни ще обезсмисли цялото начинане да се СТРОИ такава. Химическата можеш да си я сложиш където си поискаш, докато тухнената...
Даже ми е чудно защо още ги няма тези химически чудеса за човешкото облекчение. Помня как в Барселона ги гледахме като теле железница още през средата на 90-те smiling smiley...от друга страна се досещам каква може да е причината...confused smiley

Има ги, в градинката пред НДК, например. И около Борисовата градина.
Re: Градска тоалетна
03-02-2010 - 11:17:45
Тука, в провинцията, все още ги нямаме *pardon*
Re: Градска тоалетна
07-02-2010 - 00:08:17
avatar
Имай предвид и огромното количество заведения, там също човек може да се облекчи. Ще са ти голяма конкуренция
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход