Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тест на качество на апартамент СТУД

Публикувано от Melisa 
тест на качество на апартамент СТУД
25-01-2010 - 11:21:00
Здравейте! искам да попитам : топло ли ви е в вашият апартамент? Винаги съм чудела какво ще стане с нови и стари апартаменти кога студ стигне до -20.
Re: тест на качество на апартамент СТУД
25-01-2010 - 22:27:10
avatar
Quote
Melisa
Здравейте! искам да попитам : топло ли ви е в вашият апартамент? Винаги съм чудела какво ще стане с нови и стари апартаменти кога студ стигне до -20.[/quote



Недей да се чудиш. Когато температурата стигне -20 апартаментите ще бъдат обитавани от пингвини. И се уточни за стаина или улична температура говориш. Аз коментирам стаината температура. *xxx**sos*

Ни копува ни продава
Re: тест на качество на апартамент СТУД
26-01-2010 - 00:16:34
Ох....х Мелиса,с най добро отношение към теб се обръщам,но защо пускаш тема след тема на които би трябвало да си отговаряш сама,без да питаш всеки.Ами на мен ми е много топло,живея в къща построена 1932г. в центъра на София,дебели стени,5–камерна дограма,добра изолация,ако питаш с какво се отоплявам,с климатици.Отговарям ти заради доброто ми отношение към теб / имам близка приятелка от твоята националност /.
А сега на въпроса,ако живееш в жилище няма значение ново ли е или старо,което не е с добра енергиина ефективност,не е добре поддържано и т.н,ами и при 0 градуса може да ти е студено.
Re: тест на качество на апартамент СТУД
26-01-2010 - 00:39:10
avatar
Нямам никакъв проблем в това отношение - ново строителство 2003 година с външна и вътрешна изолация. Отопление - конвекторни радиаторчета.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: тест на качество на апартамент СТУД
26-01-2010 - 01:16:18
avatar
Melisa, на някой може да му е студено, само ако е решил да пести или е спряло подаването примерно на електричество, та въпросът ти не касае толкова апартаменти, а е по-скоро социален? smiling smiley
Re: тест на качество на апартамент СТУД
26-01-2010 - 11:59:03
Quote
dodo2
Melisa, на някой може да му е студено, само ако е решил да пести или е спряло подаването примерно на електричество, та въпросът ти не касае толкова апартаменти, а е по-скоро социален? smiling smiley
не, вопрос е Качество или какъв тип строителство заслужава покупката. Обичам камини, но те създадени не за топлене, а по скоро за красота. Имам някаква идея в глава за имот и си уточнявам детайли.
Re: тест на качество на апартамент СТУД
27-01-2010 - 14:15:51
avatar
Quote
Melisa

не, вопрос е Качество или какъв тип строителство заслужава покупката. Обичам камини, но те създадени не за топлене, а по скоро за красота. Имам някаква идея в глава за имот и си уточнявам детайли.

Зависи от камината- в центъра може би все още има запазени кахлени камини, с които са се отоплявали. Работеха чудесно.
Re: тест на качество на апартамент СТУД
27-01-2010 - 15:53:21
стара тухла - изцяло санирана ,ГАЗ, външна изолация над 5 см
навън -25 , вътре +20 ( и не съм засилвал парното на макс)
Re: тест на качество на апартамент СТУД
29-01-2010 - 12:55:52
Офиса ми в центъра е с вътрешна и външна ТИ, никога не съм отварял кранчето на радиаторите - дори и при -20 градуса. Плащаме само някакви такси мощност ли бяха...winking smiley и по малко за БТВ. winking smiley
Имаме една машина - сървър, която работи нон-стоп, през деня още 2 ПЦ духат топло - това отоплява офиса



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-29 12:57 от Ivo.NovDom.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход