Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот или влог

Публикувано от ? 
?
Имот или влог
20-01-2010 - 15:01:55
avatar
За човек с дом и 40.000 евро кое е по-добро: банков влог и сигурна лихва или покупка на имот и отдаване под наем?
А може би има и други варианти за инвестиция. Аз лекичко клоня към имотеца, някак си по-сигурно ми изглежда.
Хем имот си имаш, хем някой лев ти пада отгоре, пък ако си на зор – продаваш го.
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 15:24:38
ами то и с депозита е тъй . хем е сигурно хем некои лев пада от лихва хем ако требе пари теглиш го
само дето лихвата е повече от наема .
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 16:24:17
В дългосрочен план според мен в момента -имот,но такъв който наистина си стръва и се продава "на зор".Примерно парцел за строеж на къща.Апартаментите не ги визирам,понеже не виждам перспектива в тях на този етап.
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 16:24:58
avatar
Quote
?
За човек с дом и 40.000 евро кое е по-добро: банков влог и сигурна лихва или покупка на имот и отдаване под наем?
А може би има и други варианти за инвестиция. Аз лекичко клоня към имотеца, някак си по-сигурно ми изглежда.
Хем имот си имаш, хем някой лев ти пада отгоре, пък ако си на зор – продаваш го.

Ако си в България грабвай парите и да те няма. Ако си вече навънка парите в банката и никакви имоти че нема продаване. След 5–6 години ще му мислиш.

Ни копува ни продава
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 16:54:40
avatar
ТОРТКО, оти ми се струва, че ти в тази далечна Канадия здраво те е налегнала носталгията по родината.
Как ке се оправи нашта Татковина бе човек. Бягството не е решение, а само опит за спасение поединично.
Недей приканва младите да бягат, че кой ше остане тука - само "зрели социалисти" и малцинства.
Що не се опитаме да си вкараме Българията в правия път. Тука деца се раждат, що да не са щастливи у нас.
Що всяко нормално семейство да си няма по една къщичка с две лехи отпред, това лошо ли е.
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 17:16:23
На всеки един пазар има възможност за добра инвестиция по всяко време.Другото е въпрос на късмет,шанс,упоритост,знания натрупани от четене,слушане,гледане,умуване.
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 19:15:32
avatar
Quote
2010
ТОРТКО, оти ми се струва, че ти в тази далечна Канадия здраво те е налегнала носталгията по родината.
Как ке се оправи нашта Татковина бе човек. Бягството не е решение, а само опит за спасение поединично.
Недей приканва младите да бягат, че кой ше остане тука - само "зрели социалисти" и малцинства.
Що не се опитаме да си вкараме Българията в правия път. Тука деца се раждат, що да не са щастливи у нас.
Що всяко нормално семейство да си няма по една къщичка с две лехи отпред, това лошо ли е.

За каква носталгия говориш? В моя речник такава дума няма! Ти това мясо прокълнато Татковина ли го наричаш? Да обичам я Канада защото ми е дала много повече от мястото където съм имал нещастие да се родя, в хиляди пъти повече, милиони пъти повече. Те такива като тебе търсят в западна Анадола "патриоти" с голи задници че да могат да острижат вълната и от там. Никой вече небяга хората си сменят пощенският код защото знае че няма да мирише на кенеф. За младите които имат някакви умения направо ги агитирам да напускат, да остават такива като Камито вечно преклалифициращи се специалисти с разговорник 3в1. Е колко години опити бре 20 години ялови опити за тези години мъж щеше да забременее бре. Деца се раждат по целия свят ама средата е отровна в Бг. Намери филма с Еди Мърфи "Смяна на местата" да видиш как влияе средата. А думата нормално семейство в Бг. няма как да се прилага защото средата е неподходяшта за създаването на такова. Аи със здраве и умната с инвестициите.

Ни копува ни продава
Re: Имот или влог
20-01-2010 - 19:27:12
avatar
ТОРТКО, имам братовчед, живеещ в Торонто от шест-седем години.
Няма твоят "речник" - аз чета между думите и усещам, че писането ти е "особено".
Дали, пък няма да се окажем роднини.
Пиши си първата буква на Името, ако обичаш.*drunk*
.........................
Аватарчето ти, направо ме кефи - прилича ми на рускиня от тяхното БДЖ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-20 19:30 от 2010.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 08:49:28
40000 евро са жалка сума са да спекулираш на имотния пазар. Въпросът е тъп - ако има някакво добро предложение за имот ще купиш. От друга страна няма нищо сигурно - и доходите от лихви не са 100% сигурни.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 09:42:34
ТОРТКО,
Има истина в това,което казващ,но не бива да изпадаме в крайности.Че България е пълна мизерия си е вярно,но мислиш ли че средно интелигентните Българи не го осъзнават ? Затова хората с възможности си купуват имоти във Гърция,Австрия,Германия,Сащ...И пращат децата си да учат в чужбина.
От друга страна за средностатистическия емигрант,който се преврща в идеалния клиент на Евреите-бачка за да плаща къщи,коли и пазари в свободното време по моловете на еврейте-един модерен роб.Не може да напусне работа щото кой ще плаща вноските.Дават му 10-15 дни отпуска в годината,които не му стигат нито да отиде на ски,нито на море,нито акои е емигрант да се прибере до родината си.Децата губят корен,няма баба,дядо,братовчеди,чичовци,лели.И кво правим?
В България нещата също отиват на там,но понеже сме недоразвити със сравнително по-малко пари може да се направи сносна инвестиция ,с която да се осигури някаква финасова сигурност в преспектива,което е много по-добре от пенсионните фондове в Канада специално дето терпериш като вейка като акциите вземат да падат...
А за тебе ще ти кажа-кеш инвестирай всичко извъна Канада-България,Гърция,Австрия...А в Канада остро заеми.Ей тва им е една от малкото недомислени дупки на Евреите-системата им е изградена за Американци,които изпитват панически ужас от идеята,че може да фалират и да им се наложи да живеят извън Америка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход