Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е, това направо ме разсмя искрено

Публикувано от broker112 
Е, това направо ме разсмя искрено
16-01-2010 - 00:33:04
Парцела е с един собственик и нотариален акт. Има разрешение за строеж на вила. Всички документи са изрядни и в наличност. Намира се в район без регулация и ваденето на скица е по желание и за сметка на купувача Снимки : http: //0890407181.

За първи път научавам, че за имоти без регулация скици не се вадят, иначе както пише в обявата парцела е с изрядни документи, скица няма, сигурно и виза и проект няма, ама за сметка на това има разрешение за строеж. Смях



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-16 00:34 от broker112.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 16:03:10
E мен пък ме разсмиват такива неориентирани путьовци като теб. :g: Обявата съм я пуснал като частно лице и нямам нищо общо със брокерската сган и не съм запознат със термините и нормативите. Това обаче не е повод всеки изпоснел мишок да си смее.
?
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 18:10:06
avatar
Парцела е с един собственик и нотариален акт. Има разрешение за строеж на вила. Всички документи са изрядни и в наличност. Намира се в район без регулация и ваденето на скица е по желание и за сметка на купувача.

Quote
0890407181
E мен пък ме разсмиват такива неориентирани путьовци като теб. Обявата съм я пуснал като частно лице и нямам нищо общо със брокерската сган и не съм запознат със термините и нормативите. Това обаче не е повод всеки изпоснел мишок да си смее.

По добре се поучи от "брокерската сган". Офертата е абсолютен уникат - пълна е с противоречия.
Разрешение за строеж на вила - без регулация; вадене на скица - по желание.

Пример:
Продавам Ауди 1.8 дизел, купувача може да го зарежда с бензин при желание.
Без забележки - челен удар, предно стъкло здраво (с винетка).
Документи изрядни - не е минавала годишен преглед 4 години.
Продажба пред нотариус - по желание на купувача.

Еврото идва към България.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 18:43:40
avatar
Така както е описан парцела - идеален е за раздел "ЗА ИНВЕСТИЦИЯ" :] Особено ако е на изгодната цена под 300 евро на квадрат.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 19:02:10
Quote
0890407181
E мен пък ме разсмиват такива неориентирани путьовци като теб. :g: Обявата съм я пуснал като частно лице и нямам нищо общо със брокерската сган и не съм запознат със термините и нормативите. Това обаче не е повод всеки изпоснел мишок да си смее.


Путьо е баща ти, че е бил толкова прост да наее.....бе майка ти, че да се пръкне " умник " като теб. А като какъв си пуснал обявката си ми е все тая. Като си прост като гайда или се консултирай с някой или не пиши глупости. Не ти се смеят само мишоците, смее ти се целият свят, щото май най - голямият мишок си ти.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 19:22:14
хаха smiling smiley това е голем бисер. алооо частното лице smiling smiley ми запознаи се първо с термините и после пускаи обяви. Иначе ще ти се смеят хората как няма да ти се смеят ... цирк
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
05-03-2010 - 21:51:09
Човек се учи докато е жив.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
06-03-2010 - 15:16:45
Quote
dodo2
Така както е описан парцела - идеален е за раздел "ЗА ИНВЕСТИЦИЯ" :] Особено ако е на изгодната цена под 300 евро на квадрат.

С тебе нали има специално споразумение да не се обаждаш за цени. Къде си тръгнал, умнико злобен?
?
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
06-03-2010 - 15:45:20
avatar
Quote
0890407181
E мен пък ме разсмиват такива неориентирани путьовци като теб. Обявата съм я пуснал като частно лице и нямам нищо общо със брокерската сган и не съм запознат със термините и нормативите. Това обаче не е повод всеки изпоснел мишок да си смее.

0890407181, не е задължително да познаваш материята "ИМОТИ" перфектно.
Задължителна, обаче е консултация със специалист по имоти.
Усеща се, че си настроен агресивно към брокерите. Отиди при адвокат тогава.
Както си тръгнал слепешком в атака, ако насреща ти излезе и такъв "коповач", ще стане един малък хаос.
Добре е във този форум да се поддържа коректен тон между пишещите.

Еврото идва към България.
Re: Е, това направо ме разсмя искрено
09-03-2010 - 09:31:42
и от мен един съвет:
Колкото по-ясно и коректно е написана обявата, толкова по-скоро и по-лесно ще се намери кой да купи стоката (имота).

ПС. подобни обяви съм виждал написани и от брокери ( за съжаление). Искрено се надявам те вече да не работят в тази област.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 12:24 от RE_Master.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход