Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв курс Ви е полезен ако работите като брокер?

Публикувано от potrebiteli 
Какъв курс Ви е полезен ако работите като брокер?
03-07-2009 - 22:08:27
Мисля ,че подобно нещо е полезно за брокера.

[vazrajdane.blogspot.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-06 15:04 от potrebiteli.
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
04-07-2009 - 09:01:28
Има едни курсове към бюрата по труда..."Преквалификация"...май е най-подходящото в случая.
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
06-07-2009 - 11:38:40
avatar
Не е лошо да си юрист ... ако не си, то ще ти нужна практика (3-5 years)и познаване на вещно-облигационната материя, както и малко от малко познаване на семейното и наследствено право ...

Курсовете са глупост ... важна е практиката, визията ти и разбира се your persinal approach ... that's it ...

Надявам се да съм ти бил полезен, smiling smiley
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
06-07-2009 - 13:05:01
Да допълня, това е полезно, но не е достатъчно.


1. курс по психология - ще ти се наложи да изслушваш човешки съдби

2. курс за детективи - да разследваш освен собствеността на имота и евентуални дългове на продавача към топлофикация, енергото, ВиК, ЕС, комшията вляво и вдясно. С този отгоре и с този отдолу още преди години огношенията са изяснени в ръкопашен бой.
Този курс ще ти е необходим и да следиш да не би продавачът при изнасянето, като го налегне носталгия,в момента, в който освобождава имота , пък взече и повлече крушките, паркета, четирикрилния гардероб, остъкляването на балкона и други дреболии.

3. курс по икономика - тъй като брокерите на НИ са виновни за световната икономическа криза, сега, за да поправят грешката е време да се образоват.
Пък и милионите с брокерски комисионни някой трябва да ги управлява.

4. за юридическите познания пише в горния пост,

5. а, да не забравя, ако искаш изкарай и един курс за мед.сестри, ако купувачът припадне, като чуе че продавачът не е склонен да продава на левче квадратния метър.

Абе общо взето, каквито курсове чуеш, се записвай, щото тук едни съфорумци само повтарят, че той брокерът бил паразит, работа не вършел.
Та за да не паразитираш и ти - образовай се...
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
06-07-2009 - 13:36:14
avatar
Аааа Оптимистко не го карай Човека точно сега да се записва на курсове за брокер и да се образова ... Моля те, Сакън ... 'шъ ни земе хляба'
Пък и милионите от комисиони искам да си ги Управлявам сам, както и Аз да разпределям порциите .... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
06-07-2009 - 13:43:15
Да започнеш работа като брокер от нулата и без опит самостоятелно в тази криза е меко казано несериозно. Ако пък започнеш към някоя фирма, те ще те насочат към курсове.
Re: Какъв курс ми е полезен ако работя като брокер?
06-07-2009 - 13:56:58
avatar
Абе и това дето казва Броки-то е верно, ма защо ли му е на човек да става брокер в тая криза ... *xxx*

Или кризата замъглява разума?
Re: Какъв курс Ви е полезен като работите като брокер?
06-07-2009 - 14:53:45
Благодаря Ви за препоръките.
Тази тема е пусната за да препоръчате курса, който Ви е бил полезен на Вас като работите като брокери.
Хубаво е да сте го посетили и да дадете своето мнение.
Или пък имате нужда от допълнителен курс на обучение .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-06 15:05 от potrebiteli.
Re: Какъв курс Ви е полезен ако работите като брокер?
06-07-2009 - 15:45:17
Светът е оцелял, защото се е смял smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

За да станеш брокер трябва много повече от един курс.

Трябва хъс и желание да продължаваш да се учиш. Това става само и единствено в процес на работа. Две еднакви сделки и ситуации нЕма!

Старите кучета го знаят.... smiling smiley

пп когато аз започнах работа курсове за брокери нямаша, ама ей на, вече години си вадя хляба. Е, и пържолки има...


Wili, видях с "ушите" си кой разпределял порцийките в държавата.
Пусто, това не могат да ни го препишат...
Всъщност, знае ли човек...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-06 16:15 от optimistko.
Re: Какъв курс Ви е полезен ако работите като брокер?
06-07-2009 - 16:38:22
Дайте линк ако има на това , което сте посетили или ви е донесло полза .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход