Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)

Публикувано от Arm vs. Armani 
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 18:29:45
Първата ти обява ми харесва повече.
Някак си за мен е по-съпоставима с панелките smiling smiley
Загряваш ли?

Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 18:38:11
Ще доживея ли да ми светнеш какво означава този нововъведен от теб термин "истинска квадратура " ?
В първата обява как точно те мамя с общите части ? Не ми отговаряш колко ти излиза кв м в първата обява ?
Във втората обява колко ти излиза кв м ?
Последно - понеже явно не загрявам /въпрос на капацитет/, обясни ми разликата между двете обяви , отговори ми на конкретните въпроси, не ми пиши глупости от сорта коя повече ти прилича на обява на панелка ?!
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 19:03:44
Бльоки, кажи бързичко каква е разликата м/у 90 кв.м. панел и 90 кв.м. ново супер-лукс?
Успееш ли да отговориш на тоз въпрос, печелиш дъвка + сам ще си отговориш на глупостите си.
Хайде да не ти дърпам ушите пак smiling smiley
ip6
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 21:15:38
500-600 лв без опциите и обзавеждането
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 09:23:17
сам ще си отговориш на глупостите си.
--------------
Не шльокенце, чакам ти да ми отговориш. И понеже не ти е ясна разликата между панел и ново строителство, ще ти светна и това :
- понеже панелите са строени в едни други времена, в НА има пропуски, които към днешния ден са коригирани
- оттук следват и разликите при оферирането , които разлики ти за съжаление в 21 страници не разбра.
- не разбра и нещо основно, което и други хора тук се опитаха да ти обяснят - когато купуваш имот няма никакво значение цената на кв м, а крайната цена.
Вероятно се чувстваш поласкан от вниманието, което ти отделям, повтаряйки по няколко пъти едно и също, ама някой ден ще разбереш, че това не е комплимент за теб, надявам се.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 10:12:06
Бльоки смешно-зъл,
за теб апартаментите строени преди 1990г. са с неправилно пресметната квадратура може би? Няма общи части? Къде другаде по света има общи части включени в квадратурата (внимавай в картинката тука - в КВАДРАТУРАТА, не в цената)?

Може би само новите пишман-инвеститори в БГ са измислили правилния начин за пресмятане на квадратура?

:] :] :]
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 10:20:12
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------

> - понеже панелите са строени в едни други времена,
> в НА има пропуски, които към днешния ден са
> коригирани
> - оттук следват и разликите при оферирането ,
> които разлики ти за съжаление в 21 страници не
> разбра.

Това ме заинтригува. Какво, според теб, е пропуснато в старите н.а.? Че и то, само при панелите? Тук съм давала пример с н. а. на апартамент- тухла, строен 1964г. И в него описанието е същото, като това за панелния, строен 1983г.
И в двата пише- " застроена площ"/ " на площ"........и ид. ч. от ...........
Би ли обяснил?smiling smiley
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 10:24:13
Шльоки, нямаш грам развитие, ама нищо чудно. Внимавай в картинката - в КВАДРАТУРАТА на панелките в старите НА не са включени терасите например, а те са част от чистата площ на апартамента, или не смяташ така?
Хайде де мойто момче, обясни ми най - после какво е "истинска квадратура", иначе ще ти се сърдя много, така да знаеш!
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 10:53:29
"Истинска квадратура" = светла площ на жилищните помещения - Това устройва ли те? Макар че, разбивката дневен тракт - х кв.м., спалня - y кв.м., баня - z кв.м. не е много по-сложна. Тя във всички случаи спестява псувни по адрес на брокера, на за съжаление най-често НЕ продава имота. winking smiley
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
29-09-2009 - 12:31:59
cankov, в имотите няма такова понятие "истинска квадратура", в обявите може да си обяви всичко - светла, чиста и площ с ид. части, "истинска квадратура" за теб може да значи "светлата площ", за друг може да значи чистата площ, за трети - трето, тук въпросът е какво отношение има това към цената на апартамента ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход