Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)

Публикувано от Arm vs. Armani 
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
25-09-2009 - 15:09:58
Дичо, и още една тема даже ще пусна, само заради теб, ти моя стара льобоф smiling smiley
Там се разказва за ГСМ-и, пирамиди, фараони и т.н., абе ще я схванеш smiling smiley

А за цената - тя винаги си е определящ фактор. Пък дори и за киселото мляко.
Слез на земята. Храни се добре и не се претоварвай, че кой знае какво друго ще генерираш с чудната си фантазя?

Основното предназначение на тази 19-страничкова тема е как да направим каталога с имоти по-добър и за купувачите. Досега май е удобен само за брокери и обкръжение?

Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
26-09-2009 - 11:11:34
Аз като казвам, че представа нямаш, ти не ми вярваш ! Шльоки, в момента на пазара е такъв хаос, че няма никакво значение на каква цена си пуснал прекрасното си жилище, защото хората с пари с изключителна рядкост, ама ти това няма как да го знаеш.
--------------
Основното предназначение на тази 19-страничкова тема е как да направим каталога с имоти по-добър и за купувачите. Досега май е удобен само за брокери и обкръжение?
------------------------
Каталога с имоти си е много добър за купувачите, може да се струва не добър на такива като теб, които не са купувачи, нито продавачи, а странични наблюдатели, които четат тук там и си мислят, че познават пазара, реалните купувачи /за стотен път!/ имат определени изисквания, които многократно са ти обяснявани, питам се ти от коя точно позиция разсъждаваш - купувач си, продавач си, брокер си, какво си ? Вече писах, че така поставена , темата е изключително тъпа.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 08:50:11
Е хайде пак сега...
Нали няколко поста нагоре ни убеждаваше че една обява в каталога тук само брокер може правилно да я разтълкува?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 10:09:48
Не съм казвал, че само брокер може да чете правилно офертите, а, че ще го свърши вместо теб, ако си кандидат - купувач, ама се питам след като ти не си такъв от какъв зор се опитваш да даваш акъл как да се прави ? Скука може би ?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 12:31:29
Ами купувач съм
От най-лошите при това. От тези наглите, дето искат да им кажат истинската квадратура. От тези мечатетели, дето чакат цените да паднат още.
Това притеснява ли те?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 15:18:34
От тези наглите, дето искат да им кажат истинската квадратура
--------------------
Ще доживея ли да ми светнеш какво означава този нововъведен от теб термин "истинска квадратура " ?
--------------
От тези мечатетели, дето чакат цените да паднат още.
--------------------------
Ех, мечти, мечти ! Не си купувач ти, моето момче, ще си останеш с мечтите, защото няма как НВ пазара да се съобразява с твоите скромни възможности ! Ако искаш панелче, да, ще паднат още цените, ако искаш моя апартамент на "Оборище", ще има да чакаш да паднат.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 15:23:21
Пиле, за твоя апартамент просто трябва да изчакам съдия -изпълнител да ми го предложи smiling smiley

Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 16:08:47
За моя апартамент мечтай засега, а ако слушкаш, напролет може и да го сънуваш.
Не ми отговаряш на въпроса, що така ? Аз имам още един , как ти харесва следното -

продавам апартамент с чиста площ от 84 кв м, тристаен, преходен на цена от 84000 евро. Към апартамента получавате следните бонуси, които не са включени в цената :
- две тераси на обща площ от 10 кв м
- мазе с площ от 6 кв м
- общи части 18 кв м
???
В този вариант колко ти излиза кв м и изгодно ли ти се струва ?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 16:24:21
Тази обява звучи добре за мен?
Поне не мамиш с общите части smiling smiley
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
28-09-2009 - 17:03:48
Ще доживея ли да ми светнеш какво означава този нововъведен от теб термин "истинска квадратура " ?
Повтарям въпроса си, дано вече ми отговориш.
А как ти звучи :
- продавам апартамент с площ с ид. части от 112 кв м + мазе с площ от 6 кв м на цена от 84000 евро ? Колко ти излиза кв м ?
В първата обява как точно те мамя с общите части ? Не ми отговаряш колко ти излиза кв м в първата обява ? Последно уточнение, само за теб, щото всички останали го знаят - да запомниш, че терасите влизат в чистата площ на жилището.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход