Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)

Публикувано от Arm vs. Armani 
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 10:48:38
Шльоки, прочетох го. Внимателно. Харесвам се. Имам очи. Кафяви. Топли. А ти си комплексар.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 11:55:29
Изводът от темата е, че АНИ в БГ са най-високо
> професионалните организации и те са измислили как
> да движат нещата на пазара на НИ.
-----------------------
brotarius, представа нямаш колко си прав, да, ние сами сме измислили правилата в нашата работа, заимствайки от опита на т. нар ."бели държави" и началото бе преди почти 20 г.. А като във всяка работа и в нашата има всякакви хора - можещи и неможещи, успешни и не толкова успешни.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-21 12:37 от dicho.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 12:11:01
Бльоки smiling smiley
Ти наистина си безнадежден аеробен организъм smiling smiley
Загуба на пространство, грешка на природата smiling smiley
Живееш в измислен от себе си свят. За това си има медицински термин (че и няколко дори)
*ok* *ok* *ok*

За едно си прав - в стадото ви има и читави хора (малко са за сега) и мърша (помириши се) *ok* *ok*

Читавите брокери планират бъдещето си от сега.
А Такива като теб ще си живеят вечно в 2007-ма година smiling smiley :}

Айде бльоки, ходи си със здраве и с идеята си за квадратурата която може да се продаде smiling smiley
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 12:38:42
Шльоки, баща ти не е ли знаел, че има презервативи ?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 14:38:43
Абе за презервативи говориш, в предишния пост описваш очите колко са ти хубави...
Малко гейско взе да става, ама това си е риск на професията ти *ok* *ok* *ok* *ok*
Т.е. разбирам те, можеш да продължиш да споделяш :ami:

dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Шльоки, баща ти не е ли знаел, че има презервативи
> ?
Ползвал е, ама моят се с спукал.
Та ей ме на сега smiling smiley

Бльоки, засрахме хубавата тема с теб, калпазанин такъв smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-21 21:40 от opalaopa.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 16:50:30
Шльоки, че темата изпростя е ясно, само не знам защо я наричаш хубава, след като е тъпа ?! Няма да обсъждам кой започна, кой извади плакат от соцманифестация срещу брокертие, кой пръв написа "бльокери", щото съм добър.
Имам предложение към автора на темата и още двама - трима, дето се опитвате да въвеждате нови понятия в строителството като "реална квадратура" :
- в обявите да пише светлата площ и крайната цена, пример - 88 кв м за 88000 е, а като се стигне по плащане, купувачът разбира, че плаща 110 кв м площ, отделно 8 кв м тераса и 5 кв м мазе, така ще си мисли, че е направил страхотна сделка, а на строителя му е през оная работа. Някога ще разбереш ли тъпотията на цялата работа, ще разбереш ли, че хората си купуват жилище, не кв. метри ?
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 18:08:09
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
Някога ще
> разбереш ли тъпотията на цялата работа, ще
> разбереш ли, че хората си купуват жилище, не кв.
> метри ?


Не е съвсем така! Плащаш данък върху квадратурата. Не е все едно дали го начисляват върху 80кв., или върху 110. Оттам скача и такса смет.
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
21-09-2009 - 18:58:35
Ама бльоки, патенце ти гумено...
eye popping smiley

Те простите купувачи си взимат и панел така? Без да са им включени мазета и тавани?
Или панела е някакъв особен случай, нямащ отношение към НИ (туй съкращение знаеш ли го? *ok* *ok* *ok* )

Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
22-09-2009 - 09:41:22
Ками, колежке, на теб ли да обяснявам, че точно по тази причина в НА се пише чистата квадратура, а ид. части се упоменават като проценти, така хората плащат по - малко данъци ?!
Re: Офертни цени за чиста квадратура (без общи части)
22-09-2009 - 09:43:45
Неспасяем си шльоки, ако беше само инат, досега да си проявил разум, явно причината е в капацитета ти. Нищо, благодарение на такива като теб, за мен казват, че съм мно-оооого интелигентен и възпитан.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход