Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазар за дървена къща.

Публикувано от bibise 
Re: Пазар за дървена къща.
13-06-2009 - 00:56:42

Арго,
Тя и отвътре е хубава. Мисля, че горе-долу разбрах от снимките. Там по-добре се вижда красотата на тавана. На мен ми харесва, че създава илюзия за атриум и оттам чувство за простор. smiling smiley

Струва си да качиш и тук някоя друга снимка, нищо че, не е завършено. Сигурна съм, че и на другите ще им е интересно.

Re: Пазар за дървена къща.
14-06-2009 - 23:22:02
Извинете за закъснението ,чак сега намерих време за снимките ето го и линка

[www.snimka.bg]
Re: Пазар за дървена къща.
15-06-2009 - 20:07:47
Калдерон , готина къщурка и с мерак направен двор. smiling smiley
Abu
Re: Пазар за дървена къща.
15-06-2009 - 22:58:24
Аргонавт, точно за такова нещо ти говорех! Радвам се, че го намираш за приемливо. Аз го виждам като минимум на вложените средства, но пък съвсем прилично и годно за постоянно обитаване. Който иска повече, да вкара повече пари, но и така си е напълно, напълно достатъчно... Я Калдерон да си каже дали е доволен и има ли съществени забележки. И да има, ще са от изпълнението, а не от замисъла, но все пак той живее в такава къща - той да сподели...
Re: Пазар за дървена къща.
17-06-2009 - 00:35:32
първо можеше да излезе по-евтино но ... как ще трупам опит ,нишо следващия път,но пак бих направил такава къща. Като подобря грешките от първата.
Положителните неща са на първо място цена,второ време след два месеца се нанесох след първа копка.трето много бързо се затопля и поддържа топлина през зимата .Един от недостатъците е ,че фирмата не сложи изолация на покрива на хол или (дневен тракт както го наричат) защото аз поисках да се виждат гредите на тавана и в този случай нямаха място за вата и гипс картон ако го бяха направили гредите щяха да се скрият, и понеже аз пътувах насам натам очаквах да го решат по-някъкъв начин .....и те го решили пропуснали изолацията...
Друго което бих направил е предварително да заложа кабели за климатик и СОТ , а не после да го правя,
И последно бих направил тухленна камина и парно за през зимата.Но тогава просто не ми стигаха средствата и за това не го направи ,не че не съм се сетил.
Всички мои гости я харесват ,и се съгласяват с мен че е по-добре дворно място с такава къща от колкото апартамент за 50-60 000 евро ,че и повече.А в моя случай е доста по-евтино.Е вярно е че купих мястото преди поскъпването но пак би излязло по-евтино от апартамент .
Намира се близо до Златни Пясъци-Варна
Re: Пазар за дървена къща.
17-06-2009 - 01:23:06
Поздравления от мен Калдерон!!!Съчетаването на функционалност и цена,винаги са били приоритет!Важното е на теб и на приятелите да се харесва,всичко останало е алъш-вериш.... clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход